Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пити сік, до чого сниться пити сік уві сні

Пити сік уві сні буквально означає — отримувати життєву енергію наяву. Це ведення також передрікає вдале завершення давньої справи. До чого ще сниться захід? Сонник дасть найбільш точні розшифровки.

Прибуток або скандал?

Якщо уві сні довелося пити сік, то наяву очікується приємна зустріч з друзями. Бачити багато напоїв різного смаку — до швидкоплинному роману.

Наснилося, що хтось інший поглинав багато солодкого нектару? Дрібні неприємності не заподіють вам занепокоєнь.

Щоб отримати точну інтерпретацію бачення, сонник радить врахувати вид посуду.

 • Глечик — до благополуччя.
 • Келих — до пошани.
 • Звичайна гуртка — до прибутку.
 • Чарка — до домашнього скандалу.
 • Чаша — до таємної любові.
 • Пляшка — до радості.
 • Пакет — до виконання задуманого.
 • Будьте філософом!

  У нічну пригоду вам довелося пити сік? Сонник впевнений, тлумачення сну слід виконувати в залежності від того, з яких фруктів або овочів він зроблений.

  Так грушевий символізує успіх і одночасно філософське ставлення до ударів долі. Абрикосовий обіцяє невдачі, які можна уникнути.

  Абрикосовий може загрожувати печалями і розчаруваннями. Якщо його попиває коханий, то намічається розлад відносин і нерозуміння.

  Все здійсниться!

  До чого сниться апельсиновий напій? Пити сік з апельсинів уві сні — до підтримки друзів.

  Наснилося, що ви пробували апельсиновий сік і він був солодкий? Ваші задуми успішно здійсняться.

  Якщо ж апельсиновий сік виявився кислим, то сонник думає, що можливий розрив через холодності і байдужості партнера.

  До лікування

  Якщо уві сні трапилося пити березовий, то в реальності вас чекає воістину чудесне зцілення або звістка про те, що вилікувався від страшної недуги добре знайома людина.

  За Міллеру

  До чого сниться березовий сік по сонником Міллера? Для дівчат він означає любовну пригоду з абсолютно новими відчуттями. Зрілим жінкам березовий обіцяє інтим з молодим і недосвідченим коханцем.

  Бережіть своє!

  Уві сні трапилося бачити і пити сік томатний? Сонник радить уважніше стежити за своїм майном, так як є загроза його втратити.

  Одночасно томатний символізує довголіття і цілком благополучну долю.

  Якщо дівчині приснилося, що вона пробувала томатний сік, то вона неодмінно знайде щастя в заміжжі.

  Проявіть терпіння!

  До чого сниться, що в нічну пригоду ви пробували гранатовий? Ймовірно, для досягнення якоїсь мети вам не вистачає крапельки терпіння.

  Сонник думає, що гранатовий уві сні означає, що вас можуть зачарувати і навіть зачарувати.

  Якщо інший персонаж насолоджується нектаром з граната, то незабаром хтось із близьких вляпається в неприємну ситуацію.

  До дивним змін

  Наснилося, що ви пили ананасовий сік? Це гарантія нетривіальних подій, які змінять звичне життя.

  Якщо ананасовий коктейль уві сні був кислим або навіть гірким, то вам загрожує велике розчарування.

  Шукайте позитив!

  До чого сниться напій яблучний. Бачити і пити сік в мріях означає, що ваші заповітні мрії можуть втілитися. Якщо він при цьому виявиться неприємним на смак, то вам загрожує серйозне захворювання.

  Наснилося, що ви спробували яблучний і не відчули його смаку? Це знак того, що поруч знаходиться помилковий друг, який здатний зрадити в будь-який момент.

  Якщо ж нектар був особливо солодкий і приємний, то сонник впевнений — ви зможете знайти позитивні сторони в самому тривіальному подію.

  Сонник пити сік, до чого сниться пити сік уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: