Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пити пиво, до чого сниться пити пиво уві сні

Пиво — не простий напій. Зі складною рецептурою, багаторічною історією і народними традиціями. Воно має як безліч шанувальників і шанувальників, так і ярих супротивників. Пити пиво потрібно вміти. Якщо робити це правильно, напій неодмінно розкриється для вас смачними карамелевими нотками ячмінного солоду і терпкістю хмелю. Пити пиво — це мистецтво. Справжні цінителі знають, як це робити з користю для себе і оточуючих. Навіть уві сні! Адже, чого гріха таїти, сни, в яких нам сниться цей хмільний напій, не так вже й рідкісні. Особливо в літню спеку. А, до чого сниться подібне сновидіння, знають всезнаючі тлумачі — сонники. Якщо хочете дізнатися і ви, попросіть у них допомоги, і вони обов’язково допоможуть!

Різноманіття сортів

Пити пиво з пляшки темне або світле — вас чекає приємний душевний вечір в колі друзів, обіцяє сонник.

Світле холодне пиво в запітнілому келиху — до спокійного і яка має атмосфері у вашому домі.

Сниться, що ви лежите з друзями на пляжі під палючим сонцем і п’єте прохолодне безалкогольне пиво — до задоволення, пророкує сонник Міллера. Можливо, ви скоро підете у відпустку, і відпочинок буде повноцінним і незабутнім.

Приснився сон, що ви сидите за стійкою бару, попиваючи світле не фільтрувати пиво з пляшки, сперечаючись по телефону з начальником — планам загрожує небезпека, попереджає сонник. Їх можуть зруйнувати заздрісники і інтригани.

Пити пиво темне з високою піною і відчувати його смак у роті — до розчарування в коханні. Можливо, ви посваритеся зі своєю коханою людиною.

П’єте прохолодний ель з пляшки — до нових знайомств і зв’язків, в бокалі — до відновлення старих, давно забутих відносин.

Закуска до «пенному»

Сон, в якому ви, розмовляючи з друзями по телефону, готуєте багато різноманітної закуски для пивної вечірки — ваші цілі дуже нечітко сформульовані, тому їм складно реалізуватися. Сонник радить вам: розберіться зі своїми бажаннями, і вони обов’язково почнуть виконуватися.

Пити пиво, закушуючи його раками — сонник не рекомендує планувати на найближчі дні ніяких поїздок. Все піде не так, як ви того хочете. Удача буде задкувати від вас, немов рак.

Наснилася велика тарілка з різноманітними видами сиру — будьте уважні до свого раціону найближчим часом, є ймовірність харчового отруєння.

Пити пиво з горіховим асорті в вигляді закуски — до розваг. Причому ці розваги будуть носити екстремальний характер, будуть дуже активними і рухливими.

А ось якщо наснилося, що ви закушуєте пиво чіпсами або сухариками, навпаки, це означає тихий спокійний відпочинок в бесідах або перед телевізором.

Пивна компанія

Сниться сон, що ви в компанії з друзями збираєтеся пити пиво — до приїзду гостей або далеких родичів, попереджає сонник. Причому їх приїзд буде для вас несподіванкою.

Наснилося, що керівництво організувало вечірку, і вам представилася можливість випити пиво з начальником — кар’єра знаходиться під загрозою провалу. Хтось в колективі плете інтриги у вас за спиною.

Бачити уві сні, що ви стали керівником підприємства, в якій зараз працюєте і на повному банкеті розливаєте алкоголь в келихи разом з колишнім начальником — до змін. Якщо ви веселий і радісний уві сні — зміни на краще, сумний і нудний — на гірше.

Сонник пити пиво, до чого сниться пити пиво уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: