Сонник пити кров, до чого сниться пити кров уві сні

Люди, яким уві сні доводиться пити кров, наяву потребують підтримки та уваги. Деякі сонники пов’язують приснилося дію з емоційним або душевним дискомфортом, тугою сновидіння про кого-то. Те,, до чого сниться подібне сновидіння, може відображати спроби сплячої людини вести нечесну гру в бізнесі або на любовному фронті.

Прислухайтеся до себе…

Щоб не помилитися в тому,, до чого сниться пити кров, Сучасний суміщений сонник пропонує пригадати посудину, в якому перебувала кривава рідина. так:

 • Пити кров з келиха уві сні, віщує про тимчасові і порожніх задоволеннях;
 • Споживати її з склянки, обіцяє про благополуччя, отриманому за допомогою праці інших людей;
 • Пригубити кровиночку з чаші або дзбану — до випробування любовних смутку або радощів;
 • Надпити кілька ковтків з чарки, попереджає про скандал в будинку.
 • Наснилося, що смакуєте свою кров, значить Ваше зростаюче зарозумілість, може стати причиною гірких розчарувань. Добровільно давати свою кровиночку іншій людині, віщає про втрату життєвої енергії, душевних сил.

  Вампіризм уві сні — до добра або худу?

  Бачити вампіра, вкусив або п’є кров, попереджає сонником Езопа про втрату цінностей. Можливо, нинішня ситуація в реальності вимагає іншого підходу. Інша пояснення,, до чого сниться сюжет з вампіром, дає Дворянський сонник. Приснилося бачення обіцяє успішне вирішення давно мучитися питанням, отримання забутого боргу, примирення з одним.

  Наснилося, що бачите себе в ролі вампіра, значить, варто прислухатися до власного самопочуття. Ще одне пояснення,, до чого сниться подібний образ, мається на сонник XXI століття. Так, висмоктувати кровиночку у незнайомої людини, попереджає про марнотратства сплячого, його необ’єктивною оцінкою виникли обставин, що загрожує фінансовими втратами.

  Бачити, як вампірські створення впиваються в шию іншої людини, віщує сонником від А до Я, несподівану реалізацію сміливих надій і очікувань. Ваші найсерйозніші побоювання незабаром розвіються.

  Шукайте інші шляхи виконання задуманого

  Чоловікові, якому довелося уві сні пити кров своєї дівчини, варто задуматися про цілі, які він переслідує в любовних взаєминах з персонажем. Врахуйте, що ваші меркантильні інтереси у відносинах принесуть тільки клопоти і розчарування.

  Пропонувати уві сні свою кров’яну рідина дівчині, свідчить про серйозні наміри сновидіння. Однак сумніви сновідящего з приводу взаємності коханої не дають зробити крок назустріч.

  Дівчині, пригубити кривавий напій, який дав чоловіком, віщує загрозу піддатися чужому впливу, що обернеться занепокоєнням, незадоволенням собою. Іноді тлумачення сну вказує на емоційну і душевну дисгармонію сновідіци, викликану внутрішнім протиріччям рамкам і правилам, встановленим громадськістю.

  Що віщує сонник Міллера?

  Згідно психолога Міллеру, будь-які «криваві» сновидіння є своєрідним попередженням про небезпеку. Так, пити кров уві сні, говорить снотолкователем про наміри недоброзичливців нашкодити сновідящій. Якщо кров’яний напій належав сновидцу, значить, як радить сонник, будьте пильні при купівлі нерухомості або при продажу власного майна.

  Сонник пити кров, до чого сниться пити кров уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: