Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пити каву, до чого сниться пити каву уві сні

Пити каву — досить приємне заняття. А ось, якщо це з вами відбувалося уві сні, то, на думку абсолютної більшості сонників, це дійство може мати два значення: або ви дуже втомилися, або ж, навпаки, сповнені енергії. Обов’язково уточніть,, до чого сниться даний сюжет вам — це допоможе прийняти правильне рішення щодо свого майбутнього.

Сонник Міллера

Наснилося картинка, де ви п’єте каву разом з друзями, означає, що ваші близькі засуджують ваш вибір майбутнього супутника життя. Дівчині бачити уві сні, що вона готує собі латте, слід з обережністю поводитися, тому як пліткарі чекають від неї помилок.

Сімейній людині теж погано бачити уві сні, що він попиває каву, так як це означає втому від сімейних негараздів і прагнення сновидіння до усамітнення, що може вилитися в розлучення.

«Кавова» компанія, як символ «потрібних» знайомств

Не згодні деякі сонники з попереднім тлумачем. Так, наприклад, сонник пастора Лоффа вважає, що приснилися «кавування» може обіцяти цікаві знайомства. Особливо добре самотній дівчині пити каву уві сні з молодим чоловіком — незабаром вона зустріне свою «Долю».

Заміжньої дами наснилося спілкування з чоловіком за чашкою капучіно? Це ознака того, що до думки сновідіци прислухатимуться. А якщо хлопець виявився в кав’ярні зі знайомим чоловіком, то незабаром він отримає цікаву пропозицію роботи.

Кава з молоком — Дозвольте собі розслабитися

За поясненнями того,, до чого сниться смачну каву з молоком, який сновидицей п’є будинку, спокійно і неспішно, варто звернутися до Сучасному сонником. Його тлумачення сну порадують: настав час, коли ви маєте право дозволити собі не працювати і не думати про завтрашній день. Ви досить для цього потрудилися.

Варити уві сні смачний запашний кави і пити його з молоком — ознака того, що вам необхідна зміна діяльності. Причому, це не обов’язково повинен бути пасивний відпочинок. Активні розваги відмінно впораються з вашої нудьгою, пояснює сонник Цвєткова.

Чорний міцну каву — Час діяти

Варити ароматний, міцний кавовий напій на власній кухні і пити його, читаючи газету або переглядаючи новини — знак бадьорості і бажання діяти. Ви сповнені енергії, вона тягне вас до діяльності і нових починань. Не варто перешкоджати цьому пориву.

Бачите уві сні, що ви купуєте ароматний еспрессо в автоматі? Зупиніть свій шалений темп, рекомендує тлумач Лонго. Ви працюєте на знос.

А якщо наснилося, що ви п’єте каву ароматний і терпкий, який зварив для вас бариста, то ви на вірному шляху. Пояснюючи,, до чого сниться даний сюжет, Східний сонник запевняє: все, що ви зробите найближчим часом, буде мати величезний суспільний резонанс і увійде в аннали професії, якою ви займаєтеся.

Кавові «дополнители»

Розбираючись,, до чого сниться пити каву, розгляньте і деякі «добавки». Отже, уві сні ви пили напій:

 • З лимоном — не варто розраховувати на успіх в своїй справі;
 • З вершками — отримаєте великі дивіденди від роботи;
 • Холодний з льодом — ви «застрягли» на одному місці, вам необхідно розвиток;
 • З прянощами — до цікавого знайомству;
 • З коньяком або лікером — знайдете владного покровителя.
 • Сонник пити каву, до чого сниться пити каву уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: