Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пити воду, до чого сниться пити воду уві сні

Пити воду уві сні — хороший знак. Адже в реальності вона є джерелом життя. Рідкісний сонник дає негативний пояснення даному сновидіння. Якщо вас цікавить точний опис,, до чого сниться дана рідина, врахуйте кожну найменшу деталь примарилося під час нічного відпочинку сюжету.

Чиста вода

Жіночий сонник вважає, що в сновидінні пити воду чисту джерельну — до благополучного завершення навіть найсміливіших починань. Велес схоже пояснює аналогічний сюжет. Цей провісник обіцяє сновидцу, який уві сні випивав водицю з джерела міцне здоров’я.

Сонник Міллера переконаний, що вживання чистої холодної газованої води в нічних мареннях обіцяє поліпшення добробут і виникнення нових перспектив. Головне, постарайтеся їх не «проґавити», інакше, новий щасливий шанс доведеться чекати ще довгий час.

Мусульмани негативно пояснюють,, до чого сниться пити воду зі склянки. Вважається, що, якщо уві сні ви пили воду зі склянки, то в реальному житті виникнуть проблеми зі здоров’ям. Ви будете багато переживати і нервувати під час лікування.

Якщо приснилося, що випивали чисту рідину з пляшки, то наяву подолаєте всі труднощі. Щось понад пошле необхідні сили і енергію на рішення складнощів.

Якщо сниться, що ви дістали прохолодну воду з колодязя і випили її, то збудеться те, про що мріяли і, можливо, навіть те, про що мріяти побоювалися.

Пити брудну рідину

Уві сні пити воду брудну і каламутну — до зневіри. Якусь подію так вас засмутить, що ви надовго забудете про радості і безтурботності. Не виключено також, що розвинеться депресія. Справитися з нею допоможуть близькі люди, їхні поради та постійна підтримка.

Жіночий сонник вважає, що випивати що-небудь і не напиватися при цьому означає, що в реальності доведеться робити множинні спроби поліпшити своє матеріальне становище, але всі вони будуть марними.

Якщо уві сні бачили, що брудна рідина текла з крана, остерігайтеся брехливих пліток. Деякі люди навмисно будуть розпускати про вас неприємні і при цьому недостовірні чутки з метою очорнення вашій репутації.

Сонник Міллера обіцяє сновидцу, які пили зі склянки мутний коктейль, смуток і відчуття душевного неспокою. Даний життєвий період пережити буде непросто. Тривати він довго і забере багато душевних сил.

Якщо примарилося, що уві сні дають несмачний і поганий за якістю напій, то наяву слід бути гранично обережним абсолютно в будь-яких справах. Чим гірше був приснився сік або чай, тим серйозніше загрожує небезпека.

Різні тлумачення

Наснилося, що вживаєте воду святу, значить, довгі роки будете пишатися своїм міцним здоров’ям. Ще один варіант опису,, до чого сниться свята водиця — безгрішність помислів, душевна чистота. Також свята вода пророкує повну душевну гармонію.

Якщо приснилося, що замучила спрага і при цьому ви намагаєтеся її вгамувати солодким чаєм, то виникне відчуття, що потрапили в замкнене коло. Вибратися буде нелегко, але можливо. Сонник Езопа рекомендує докласти всі свої зусилля. Приснилося стверджує, що лише так вдасться переламати ситуацію.

Уві сні випивати солону суміш — до сліз і розчарування, теплу — до хорошим взаєминам з родичами. Чи вдасться провести чимало теплих хвилин в спілкуванні з близькими по крові людьми. Ви відчуєте що виходить від них тепло і підтримку.

Якщо сниться, що купили смачний напій, зможете випробувати всі радощі життя. Сонник Гришиной повідомляє, що пити воду прямо з рук — до нового знайомства з людиною, з яким буде можливий любовний роман.

Сонник пити воду, до чого сниться пити воду уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: