Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пити горілку, до чого сниться пити горілку уві сні

Правильно витлумачити,, до чого сниться пити горілку можна, пригадавши, як це робив сплячий. Сонник підкреслює: істотні будь подробиці. Пив чи сновидец уві сні трохи або багато, з одним, знайомим або навіть з небіжчиком — все важливо для того, щоб знати, чого чекати далі.

Що означає пити горілку?

Приснився алкогольний напій символізує пристрасті, емоції, що вводять людину в раж. Бачити горілку уві сні або випити її означає: наяву можуть трапитися якісь події, здатні вивести сновидіння з рівноваги, підштовхнути його зробити імпульсивні вчинки.

До чого сниться пити горілку? У ваші справи втрутиться стороння особа. Такий знак також віщує сором за непристойні вчинки, зроблену помилку. За сонником: наяву шумно, разгульно веселитися серед друзів. Однак сновидіння пророкує даремно витрачений час, гроші і задоволення сумнівного плану, внаслідок чого можливі жалю.

Є більш сприятливе тлумачення нічного бачення. Пити горілку уві сні можна інтерпретувати як передвістя якогось торжества по значному приводу, де збереться багато людей. Однак привід заздалегідь невідомий. Можливо, це народження дитини або щось, настільки ж значуща.

Крім того, таке сновидіння може передрікати великі фінансові витрати. Однак сонник вказує, що привід для них буде хорошим: підвернеться нагода придбати товар зі знижкою. Може, хороша людина (родич, знайомий) запропонує вам безоплатну допомогу. Тобто, складеться все прекрасно.

Як саме пили уві сні

Пити горілку з чарки — наяву очікують розчарування, гіркота. Коли сплячий пригощав когось — він готує цій людині якісь неприємності. Хтось пригощав сновидіння — знайомі розчарують його. До чого сниться бачити, ніби розпивали її разом з кимось? Сонник попереджає: попереду негаразди з товаришами, співробітниками.

Випити з чарки горілку — до дрібних неприємностей, клопотів, сімейних конфліктів. Якщо чарок уві сні було кілька, значить, турботи будуть нескладними. Коли ж чарок багато — він ризикує не розрахувати свої сили спасувати перед обставинами.

Випивати зі склянки — сонник вказує, що культурний відпочинок просто необхідний: виставки, театр, хороші книги. Сімейним таке нічне бачення віщує труднощі у взаєминах, які, втім, можна подолати — важливо пам’ятати про повагу і більше часу проводити разом.

До чого сниться, ніби випивали з померлим? Потрібно згадати його серед близьких. Якщо уві сні п’єте з небіжчиком, навіть розмовляєте — це віщий сон. Вам надається можливість зазирнути в майбутнє або навіть змінити його.

Випити з померлим — за сонником, потрібно все робити, попередньо зваживши наслідки, оскільки необачність, примхи можуть привести до втрат, розриву відносин. Коли наснилося, ніби розпивали з небіжчиком, значить, він нагадує про себе. Тільки не забудьте його, сходіть на могилу, роздайте милостиню жебракам в його пам’ять, і він не буде турбувати вас.

Інші подробиці сновидіння

Бачити уві сні, ніби хтось розпиває її — сонник попереджає: можете втратити своє щастя. Воно пройде повз, а ви не помітите. До чого сниться випивати зі своїм ворогом? Ви скоро зустрінетесь, а може, дізнаєтеся про шкоду, якої недруг вам готує. З начальником, та ще веселитися — наяву очікують неприємності, складності на роботі. А якщо застілля буде невеселим — можливий кар’єрний ріст або серйозна справа.

Наснилося, як випивали один? Чекайте поганих звісток. Пригощали когось — незабаром можливі похорон. Пити горілку і розлити її уві сні — передвіщає майбутні нещастя. Сновидіння про вживання алкоголю, за сонником, є сигналом: сновидцу потрібно переглянути свою поведінку, а рішення, дії ретельно обмірковувати, остерігатися обману, уникати ризикованих підприємств.

Сонник пити горілку, до чого сниться пити горілку уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: