Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пити, до чого сниться пити уві сні

Підвести під узагальнене тлумачення мрію, в якій вам довелося щось пити, сонники не в силах вже тільки з тієї причини, що дуже багато в трактуванні залежить від напою, що вживається уві сні. Щоб дізнатися детальніше,, до чого сниться угамування спраги або литу, крім самого «спраговгамовувателя», необхідно врахувати безліч інших чинників: з ким пили, з якого приводу, з чого і тому подібні дрібниці.

Що пророкує Міллер

Роздори і дрібні сварки, переважно через матеріальних цінностей, доведеться пережити того сновидцу, який уві сні пив кагор маленькими ковточками з розбитого келиха, підказує сонник Міллера.

У сновидінні відчули в собі бажання напитися в компанії друзів, але в останній момент раптом передумали? Це говорить про те, що ви зумієте істотно поліпшити фінансову складову свого життя.

Прояснюючи, до чого сниться, що ви п’єте отруту маленькими дозами — вас ніхто і ніщо не зможе зламати. А ось, напитися п’яною і їхати за кермом — до ризикованих вчинків.

Пити воду — знак благодаті

Найбільша кількість трактувань, мабуть, належить воді. Наснилося, що п’єте газовану воду? На горизонті «замаячать» привабливі перспективи, обіцяє Жіночий сонник.

Пили водицю з джерела разом з другом або коханим — до довгого періоду щасливого співіснування. А ось, пити з струмка з ворогом — знак примирення.

До чого сниться, що померлий просить пити, і ви даєте йому водички з криниці? Це бачення обіцяє умиротворення і спокій на душі. А ось, позбавлення від негативу і «чорних» думок — це результат приснився сюжету, в якому ви п’єте водицю з святого джерела, говорить сонник пастора Лоффа.

Намагатися втамувати спрагу мінералкою прямо з пляшки — ознака небажання чекати.

Міцне спиртне, або Будьте обачні!

Якщо приснилося, що ви хочете випити, і при цьому вибираєте між досить-таки міцним спиртним, то не забудьте уточнити, що віщує кожен з цих напоїв. Отже, ви пили:

 • Самогон — вам доведеться поодинці долати труднощі;
 • Текілу — незабаром відчуєте тягу до новизни;
 • Ром — ви бажаєте розслабитися, але нічого не виходить;
 • Брагу — до хвороби шлунка;
 • Духи або одеколон — до ганьби, причому, прилюдно;
 • Спирт — вам доведеться відстоювати свою точку зору.
 • Шляхетний алкоголь, як символ успіху

  Наснилося картинка, де ви п’єте коньяк, сидячи за столом, символізує швидке збагачення, заявляє сонник Лонго. Але перш ніж радіти, уточніть: наснилося, що розпивали коньяк, закушуючи його шоколадом — знак всеосяжної удачі, коли у вас буде вдосталь не лише грошей, а й успішних підприємств.

  А ось, пити коньяк і курити означає неспішне, але цілком успішне ведення справ. Бачите, що розпивали з друзями віскі? Чекайте від них підтримки, правда, більше моральної, ніж грошової.

  А тим, хто уві сні випивав віскарік з суперником або з суперницею під час застілля, можна радіти, так як це бачення означає повне «відвоювання» предмета пристрасті у конкурента, віщає сонник Цвєткова.

  Пити слабоалкогольні напої: Від веселощів до розчарування

  Пропити всі заощадження, спустивши їх на мартіні — сигнал про необдумані вчинки. Ви готові зробити помилку, тому не поспішайте діяти, дає слушну пораду Циганський сонник.

  А ось, пити лікер, або коктейль на його основі — знак веселощів і радості. Уві сні вам його пропонують випити на брудершафт з незнайомим чоловіком? Витворити щось ексцентричне або безглузде.

  Пити уві сні вино з чарки — знак витонченості натури. Бачите, що ви смакуєте вино з начальником, ведучи неспішну бесіду? Вас підвищать на посаді, завдяки вашому інтелекту і умінь.

  І ось ще що: вино уві сні було солодке — чекайте почестей і визнання ваших заслуг навіть у тих, хто «має на вас зуб». А ось, кислий «на нуль» — символ марних очікувань. Не все буде так, як вам хотілося б.

  Молоко — І до женихам, і до підлабузникам

  Наснилося, що вам хочеться попити солодкого парного або топленого коров’ячого молока прямо з банки? Це віщує своєчасне усвідомлення того, що один з товаришів, втирається вам в довіру з корисливою метою.

  Пити уві сні кисле молоко — до переживань. Пригоститися кефіром — до незручностей і труднощів тимчасового характеру. До чого сниться, що ви п’єте кумис? Це говорить про душевному підйомі. А якщо наснилося, що ви ласуєте смачними вершками, то вам варто придивитися до чоловіка, який в’ється навколо вас.

  Дати попити уві сні кому-то козяче молочко зі своєї чашки — символ знайомства з багатим чоловіком за допомогою свахи. А ось, давати кисле молоко з власного склянки — до появи суперниці.

  Сік, лимонад та інші солодощі — ознака життєвих турбот

  Захотілося попити уві сні малинового компоту? Сонник Медеї запевняє, що це до походу в гості. А ось, тлумачення сну, в якому ви пробуєте на смак кисіль, сидячи за столом з покійним родичем, підказуєте: пом’янути його.

  Просити когось налити вам з подругами молочного коктейлю — цей сюжет передбачає потрапляння в комічну ситуацію з подружками. Випити багато сиропу — до пересичення радощами життя. А якщо ви пили його з мертвим наяву людиною, то це означає, ви усвідомлюєте, що занадто багато собі дозволяєте, просвіщає сонник Ванги.

  Лікарські препарати, або Бережіть здоров’я!

  До чого сниться, що вам довелося просити ліки? Це однозначно, до хвороби! А якщо наснилося, що ви заварюєте і випиваєте відвар шипшини, то вас відвідає хандра і апатія, пов’язана з нестачею вітамінів.

  Приймати настоянку валеріани — ознака хвороби серця, що в реальності, що уві сні, роз’яснюють сонники. А якщо валеріана була в таблетках, то з усією серйозністю поставтеся до цього попередження — займіться профілактикою хвороб серця.

  Приймати таблетки від застуди — знак загального виснаження організму, говорить трактування сонника міс Хассе.

  Чай-кава — вісник дружніх відносин

  Дати комусь із друзів або самому сьорбати зі знайомим чай із залізної гуртки або іншої металевої посуду довелося уві сні? До чого це сниться, повідає Слов’янський сонник: вам не страшні недруги, ваша дружба непорушна.

  Приснився кави віщує дружні посиденьки. А ось, бачити, що ласуєте какао — до приємного здивування.

  Продукти життєдіяльності людини, як символ змін

  Відповідь на питання,, до чого сниться питво грудного молочка, є у сонника Мандрівника: до успішного завершення «довгограючою» задумки. Пили сечу уві сні? Це говорить про те, що ви не схильні довіряти загальноприйнятим знань і чужого досвіду.

  Хтось уві сні смоктав вашу кров? Будьте обережні, прокинувшись, є ризик поранитися, пророкують сонники.

  Сільськогосподарські продукти: Слідкуйте за словами, і буде успіх

  До чого може снитися, що ви випили сире яйце, знає сонник Нострадамуса — вас чекають нові знання. Яйця були свіжими уві сні? Те, чим ви захопитеся, принесе вам користь. А ось, якщо ви вилили собі в рот тухле куряче яйце, то постарайтеся менше з ким спілкуватися найближчим часом — ви будете схильні говорити дурниці.

  А ось,, до чого сниться пити рослинне масло, так це символ того, що все буде йти так, як ви планували. Ще краще пити мед — вас чекає успіх навіть там, де ви і не чули. Похмелятись уві сні розсолом — до несподіваного прибутку. А випитий квас обіцяє привітність і жалісливість.

  Сонник пити, до чого сниться пити уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: