Сонник писати твір, до чого сниться писати твір уві сні

В цілому, писати твір уві сні — непоганий знак, що пророкує зустрічі з друзями, вирішення якихось важливих питань. Але, як і будь-який інший, цей символ також має ряд попереджувальних значень, підказують сонники. Згадайте подробиці своєї мрії і визначитеся з ключовими моментами сюжету — це дасть вам можливість зрозуміти,, до чого сниться подібне бачення.

Сонник Міллера

За версією сонника Г. Міллера, писати твір уві сні на вільну тему — відображення внутрішнього стану сновидіння. Цілком ймовірно, людині не вистачає спілкування, йому не з ким поділитися своїми переживаннями і страхами.

Якщо вам приснилося, що ви пишете на тему, яка викликає інтерес у вас, а не на ту, що поставив учитель, то таке бачення означає боротьбу з власними комплексами і неприйняття громадської думки. А ось написання слів, ніяк не пов’язаних між собою — знак неорганізованості і неуважності.

Філософська література як символ стриманості

Вам приснилося, що ви пишете твір на основі філософського твору або трактату? До чого сниться подібне, знає Східний сонник. Це означає, що вас гризе почуття провини перед кимось, але ось вибачитися або зізнатися в тому, що ви не праві, у вас немає сил.

Наснилося, що ви самі вирішили написати якусь філософську прозу? Будьте впевнені в тому, що вам вдасться «вистояти» в будь-який, навіть в самій критичною, ситуації, зберігши ясність розуму і спокій.

Фантастична проза: Від амбіцій до відстороненості

До чого сниться сон, в якому вам довелося писати твір за мотивами фантастичного твору, розтлумачить сонник пастора Лоффа: ви звикли, що всі ваші задуми з легкістю реалізуються, тому будь-яка перешкода на шляху до заповітної мети ви розглядаєте як загрозу власному благополуччю.

Бачите уві сні, що ви складаєте казку і записуєте її на папір? Ви мрійник і, скоріше за все, інтроверт — вам комфортно в своєму маленькому світі, де все тихо і спокійно. Вас лякають гучні заходи, амбітні люди і громадська робота.

«Ах, лямур…», або Будьте щирою

Ті сновідіци, які бачать уві сні, як вони пишуть твір про кохання, в житті є веселими і приємними в спілкуванні людьми. Ось як характеризує сонник Медеї сюжет, в якому дівчина пише роман про любов: вам не варто приховувати свої почуття, саме ця ваша здатність не боятися щирості робить вас бажаною гостею багатьох компаній. З вами легко, ви не таїть «каменя за пазухою».

А ось сонник Ванги дає своє тлумачення сну. Бачите уві сні, що ви пишете на уроці твір про кохання, значить, в реальності зіткнетеся з цим же почуттям.

Твір на вільну тему

Наснилося, що вам задали писати твір на одну з вільних тематик? Згадайте, що саме ви описували уві сні. Ось, наприклад, до чого сняться деякі з них:

 • «Як я провів літо» — ви мрієте про відпочинок;
 • «Моє улюблене свято» — будьте уважні до слів, коли вживаєте алкоголь;
 • «Ким я хочу стати» — вас мучать сумніви з якогось робочого питання;
 • «Куди б я хотів поїхати» — скоріше за все, вас чекає поїздка, і ви її дуже чекаєте;
 • «Улюблена пора року» — щось турбує вас в родині.
 • Сонник писати твір, до чого сниться писати твір уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: