Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пітон, до чого сниться пітон уві сні

Сам вигляд цього повзе створення навіть уві сні породжує в глибині душі невимовний страх. Та й тлумачення сонників,, до чого сниться пітон, залишає бажати кращого. На думку тлумачів, приснився образ обіцяє наяву конфлікти і неприємності.

На думку сонника психолога Деніз Лінн, пітон, як і всі змії уві сні, уособлює прихований потенціал життєвої енергії сплячої людини. А образ гада, оповитого навколо чогось, символізує цілительські здібності.

Вид і колір

Нескладно здогадатися, до чого сниться зелений пітон, плаваючий у воді. Приснився образ символізує ризик опинитися під впливом алкогольних напоїв, що може привести до пияцтва або алкоголізму, в залежності від величини гада уві сні.

Боротьба з білим удавом віщає про необхідність відстоювати свою думку і особисті інтереси. Результат сутички з білим представником сімейства пітонових уві сні, зумовлює майбутні можливості сновідящего заявити про свої лідерські здібності.

Бачити, як жовтий великий пітон, увивався навколо шиї, за версією сонника Мандрівника, є свідченням великої небезпеки, яку явно недооцінює сновидец. Майбутня сутичка з противником буде сповнена неприємних несподіванок і буде краще, якщо Ви заздалегідь продумає свої ходи і способи відступу.

Поведінка

Приснився сплячий удав уособлює можливість наяву поправити своє здоров’я, стабілізувати самопочуття. Жінці, бачити уві сні величезного пітона, сформованого кільцями, віщує сонником Е. Авадяевой поява нового сексуального партнера, який внесе новизну і незабутнє задоволення в її інтимне життя.

Бачити, як велика змія шипіла уві сні, попереджає про необхідність боротися за свою любов. Дівчині, подібне сновидіння віщає про появу сильної суперниці, що намірилася відбити у неї коханого.

Наснилося, що пітон спокійно повзе собі, не звертаючи на Вас ніякої уваги, уособлює сонником Міллера, спокійне і розмірене життя. Якщо ж повзучий гад готується до нападу, значить, в реальному житті Вас оточують і затискають в кільце вороги.

Побачити величезну змію у себе в будинку — шукайте недоброзичливців в колі своїх близьких товаришів. Заміжній жінці наснилося картинка відображає необхідність боротися за своє сімейне благополуччя з суперницею, у вигляді близької подруги.

Позитивним вважається тлумачення, що пояснює,, до чого сниться бути обвитим пітоном. Якщо пітон, не тисне, а тільки обвиває жінку уві сні, значить, незабаром сновидицей вдасться знайти собі гідну і вигідну партію для заміжжя, вдало вийти заміж.

Укус жовтого пітона уві сні, за версією сонника Міллера, свідчить про інтриги заздрісників, які вирішили знешкодити сновидіння, розпускаючи про нього брехливі чутки. За порадами тлумача, Вам не варто дуже бурхливо реагувати на брехню, тільки спокійне і впевнене поведінка допоможе знешкодити супротивників.

Взаємодія

Сонник Є. Авадяевой пояснює,, до чого сниться вбити пітона, готовністю сплячої людини принести в жертву все, що є, для реалізації заповітної мрії.

Довелось спостерігати за тим, як величезний удав душить свою жертву, свідчить про наявний в реальному житті тиску, з боку начальства або впливової особи і відображає сумніви сновидіння з приводу своїх подальших дій. Ви не знаєте, змиритися з тиском або збунтуватися, втративши при цьому всі, крім власної гідності.

Взяти на руки пітона символізує можливість в реальному житті знайти вихід зі скрутної ситуації. Згідно сонником Білого мага, то, до чого сниться вбити пітона, передрікає позбавлення від неприємностей і перемогу над ворогом. Завдати удару першим, прикінчивши тварина — до легкого подолання підлих підступів недругів.

Сонник пітон, до чого сниться пітон уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: