Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пістолет, до чого сниться пістолет уві сні

Сновидіння, в якому довелося стріляти, використовуючи пістолет, означає, що ви незабаром зробите вчинок, який приголомшить всіх, включаючи вас. Сонник не виключає, що вдасться дізнатися приголомшливу новину раніше інших і повідомити про це. Ще один з варіантів пояснення,, до чого сниться вогнепальну зброю — застереження від вчинення необачних вчинків.

Тримати в руках

Чоловікові приснився пістолет говорить про те, що він шукає ворогів там, де їх немає. Жінку це сновидіння попереджає, що її імпульсивність і потурання ницим пристрастям можуть вбити справжню любов.

Пояснення,, до чого сниться пістолет, дає Сучасний тлумач. Сучасний сонник вважає побачене уві сні попередженням. Сновидіння вказує на небезпеку раптової атаки недоброзичливців і ймовірність зради з боку того, хто вам доріг. Сон, в якому фігурує пістолет, розглядається і як наявність у вас бажання усунути ворога.

Сонник Фрейда вважає, що пістолет може примаритися в тому випадку, якщо у вас є схильність до агресивної прояву навіть найніжніших почуттів. Майте на увазі, трохи більше розуміння у відносинах не зашкодить.

Стріляти з нього

Універсальний сонник вважає, що стріляє десь далеко пістолет віщує збитки.

Фрейд також вважає, що сюжет, в якому ви чули стрілянину, вимагає здійснити подвиг в ім’я любові, незважаючи на те, що в повсякденному житті ви зовсім не схильні до подібних вчинків.

Нічне бачення підсилює своє значення, якщо ви безпосередній учасник приснилося перестрілки.

Вбивати і поранити

Привиділося уві сні вбивство? Безумовно, у вас є психологічні проблеми. Цей сюжет символізує нереалізовані бажання, приховані таланти, яким не судилося знайти застосування, упущені можливості. Сонник Езопа радить звернути на це увагу.

Якщо уві сні обставини змусили вас вбити людину, використовуючи пістолет, подібне символізує почуття захищеності. Якщо сниться вбивство абстрактного людини, це відображає впевненість в тому, що проблеми вирішені і неприємності залишилися позаду.

Опис,, до чого сниться вбивство людини за допомогою пістолета, дає і Гришина. Приснилося тлумач пояснює, виходячи з особистості убитого. Сон, в якому ви бачите поваленим свого ворога, наяву віщує успіх. Поранення вищої посади означає, що ви прийняли рішення йти своїм шляхом і готові нести відповідальність за наслідки свого вибору.

Якщо ви поранили когось при пострілі, то ця людина буде вкрай зацікавлений у вашому розташуванні або навіть закохається в вас. А ось якщо вогнепальне поранення отримали ви, сюжет обіцяє бурю емоцій і шквал пристрастей.

Сонник Шеремінской вважає, що якщо ви побачили пораненим сторонньої людини, то наяву слід обходити стороною чужі проблеми.

Думка Міллера

Сонник Міллера попереджає про те, що побачений в нічних мареннях пістолет, свідчить про те, що звірина сутність, яка спить у кожному, в якийсь момент може взяти верх над особистістю. Де і коли це станеться, залишається тільки здогадуватися з поправками на подробиці, які включає в себе сон.

Якщо приснилося, що вам загрожують пістолетом, це означає, що вдасться порушити плани недоброзичливців, спрямовані проти вас. Примарилося уві сні обіцяє, що таке стане можливим, завдяки вчасно отриманій інформації.

Сонник пістолет, до чого сниться пістолет уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: