Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пити алкоголь, до чого сниться пити алкоголь уві сні

Пити алкоголь уві сні — не так шкідливе заняття, як наяву. Однак не варто думати, що такі сюжети сняться виключно напередодні або після реального веселощів. Пояснюючи,, до чого сниться такий сюжет, сонники пропонують кілька варіантів трактувань, як позитивних, так і не дуже. Все залежить від того, з ким ви випивали і що.

Сонник Міллера

Якщо ви уві сні відчуваєте себе неабияк захмелілим, після того, як ви пили алкоголь, то це означає, що незабаром вас «накриє» сильне почуття.

Бачите уві сні, що ви в винному погребі і наливаєте собі коньячок прямо з бочок? Вас чекає процвітання. А якщо молодій дівчині приснилося, що вона п’є алкоголь, то це означає, що незабаром вона поєднується шлюбом з гідною людиною.

Що пили уві сні

Тлумачення сну, в якому ви п’єте алкоголь, безпосередньо залежить від того, що саме ви вживали. Ось, які пояснення дають сонники:

 • Пиво — до приємного проведення часу: світле пиво — днем, темне — ввечері;
 • Вино або лікер — до сварки з коханим;
 • Горілку — до випробувань;
 • Ром — до неприємностей;
 • Коньяк — до успіху в бізнесі;
 • Слабоалкогольні коктейлі — зробите легковажний вчинок.
 • Святкове литу, як символ удачі

  Наснилося, що ви випиваєте алкогольний напій, сидячи за святковим столом? Це говорить про те, що незабаром ви зможете реалізувати все те, що давно вже плануєте, радує сонник Білого Мага.

  Розпивання алкогольних напоїв за упокій душі рідної людини пророкує налагодження відносин з тими, з ким довгий час не могли дійти згоди.

  А ось, якщо вночі вам примарився романтичну вечерю з розпиванням алкогольних напоїв, то вранці варто погортати тлумач пастора Лоффа. Ось, що він пророкує: не вступайте з коханим в суперечки в найближчі дні, інакше серйозно посварилися.

  Одиночне розпивання — ознака труднощів

  Пити алкоголь поодинці вважається ознакою алкоголізму. Але це в реальності, а ось, як пояснюють сонники,, до чого сниться «одиночне» литу.

  Сонник Медеї закликає сновидіння, який бачив уві сні, що він «б’є» горілку прямо з горлечка, зібратися з силами. Швидше за все, ви переживаєте зараз криза, пов’язаний з розчаруванням в ідеалах.

  Наснилося, що ви напилися в самоті? Східний тлумач пророкує погіршення відносин в колективі. А якщо причиною того, що ви напилися без компанії, стала проблема, з ким розділити вечір, то незабаром ви станете перед вибором між духовним багатством і матеріальним.

  Дегустація: Від перфекціонізму до недовіри

  Наснилося багато пляшок з різним алкоголем? Не лякайтеся, це ще не привід вважати себе алкоголіком. Ось,, до чого сниться мрія, в якій ви бачите себе дегустатором.

  Пити алкоголь уві сні маленькими ковточками — символ вимогливого ставлення до себе і до оточуючих. Ви в чомусь перфекціоніст, і чекаєте подібного від інших, пояснює Місячний сонник.

  Наливати уві сні віскі з пляшки в келих і пропонувати одному продегустувати — знак довірчих взаємин. А якщо ви не пробуєте, а нюхаєте його прямо в пляшці, то це є проявом недовіри, причому, навіть до «споріднених душ».

  Сонник пити алкоголь, до чого сниться пити алкоголь уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: