Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник перець — до чого сниться?

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви вирощуєте солодкий перець, то в реальності відчуєте досаду, розмовляючи з людиною, яка не здатна вислухати співрозмовника і перериває вас на кожному слові. Горький червоний перець, зростаючий в домашніх умовах, означає, що вам загрожує втрата роботи або якихось цінностей, якими ви дуже дорожите. Використовувати його для приготування гострого блюда — це знак вашої невдачі через нетерплячого прагнення випередити події.

Обпалити собі мову — наяву зустрінетеся з людиною, серце якого відтане при знайомстві з вами. Молоти перець уві сні віщує тяготи і злигодні, після подолання яких прикрі дрібниці життя перестануть виводити вас із себе і ви просто перестанете сприймати їх всерйоз. Робити уві сні перцівку на спирту або пити її — це означає, що вам слід бути більш енергійної і діяльної, якщо хочете дійсно домогтися прогресу в справах. Ставити уві сні собі на груди перцевий пластир віщує конфліктну ситуацію в родині через вашу дратівливості.

Сучасний Сонник

Перець сниться до того, що в реальній дійсності вас можуть нахабно і підло обдурити. Будьте уважні і обережні, уникайте участі в сумнівних авантюрах, не купуйте ніяких лотерей і акцій, не довіряйте ваші кошти нікому. Це стосується також обміну валюти, продажу нерухомості, майна, цінностей, земельних ділянок. Якщо вам снилося, як ви перемелюєте чорний перець, трактуйте своє сновидіння точно так же. Якщо ж наснилося, що ви або приснився вам дівчина в їжу додаєте чорний перець, то в реальності вам потрібно остерігатися зради друзів: вони можуть безсовісно обдурити вас.

Сімейний Сонник

Сон про перець віщує засмучення, сльози, нещастя або суперечки. Якщо вам присниться, що рот горить від опіку, то вам доведеться відповідати за свої вчинки. Зв’язка червоного перцю — передвісник великих переживань і прикрощів. Сон символізує початок періоду, про який можна сказати, що це смуга невезіння і невдач. Чим довше буде зв’язка, тим довше триватимуть ваші нещастя. Молоти його уві сні — знак того, що ви довго будете переживати нанесені вам образи і образи. Якщо уві сні вам подадуть їжу з перцем, то будьте готові дізнатися про обман або зраді людей, яким ви звикли вірити.

Сонник Міллера

Якщо уві сні перець опік вам мову, це викриває в вас пліткаря; через любов до дозвільних вигадок від вас відвернуться всі знайомі. Бачити зростаючий червоний перець — такий сон пророкує, що у вас буде економний і самостійний супутник життя. Червоний стручковий перець в зв’язці сниться до того, що вам належить наполегливо відстоювати свої права. Якщо ви мололи чорний перець, це означає, що вас можуть досить витончено обвести навколо пальця. Прокидається — до серйозних докорів на вашу адресу чи сварці. Приправляти їжу чорним перцем — дівчині подібний сон повідомляє, що її обдурять друзі.

Сонник Фрейда

Якщо приснився перець — наберіться терпіння, на своєму життєвому шляху Вам доведеться випробувати багато труднощів. Сон, в якому ви проковтнули пекучий стручок, пророкує вам, що незабаром ласки і невгамовне бажання вашого сексуального партнера (партнерки) стануть вам не під силу, викличуть втому, яка призведе партнера в стан подиву і роздратування.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться, що ви обпекли мову перцем, це означає, що ваш обранець буде засуджувати вас за любов до пліток. Червоний перець на грядках віщує дівчині бережливого і багатого чоловіка. Дівчину, яку наснилося, що вона додає в їжу чорний перець, обдурить кохана людина.

Сонник Ванги

Якщо уві сні випадково розсипався його на підлогу, це попереджає сновидіння про майбутню сварці. Перемелюєте чорний перець уві сні — наяву хтось має намір Вас обдурити, варто бути пильним.

Езотеричний Сонник

Побачити перець мелений, в зернах — такий сон говорить про те, що ви переживете приємні відчуття, які здивують вас своєю гостротою і силою. Побачити в стручках — будете веселитися.

Китайський Сонник

Перець — символ популярності ваших таємниць і секретів, ви перебуваєте в скрутному становищі, і навіть ваші підлеглі відвернулися від вас.

Сонник Хассе

Побачили червоний перець — належить засмучуватися; їли його — вступите в сперечання з людиною, з яким не варто було б цього робити.

Сонник Нострадамуса

Вирощувати його — сон попереджає сплячого про те, що життя буде гіркою.

Ісламський Сонник

Є або просто бачити уві сні перець, означає, накопичення коштів.

Сонник Мандрівника

Перець — пристрасті, пороки, гнів.

Сонник Цветкова

На жаль.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: