Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник перехрестя — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Перехрестя доріг — це дуже потужний символ, який часто використовується в очисної магії. Перехрестя в психологічному плані розцінюється як необхідність зробити вибір, від якого залежатиме ціла епоха в житті. Поняття перехрестя, розвилки дороги часто можна зустріти в казках. У снах ж перехрестя також є символом доленосного вибору, але може виражати і почуття безвихідності і точки втрати чогось назавжди.

Якщо вам наснився перехрестя без покажчиків, то це знак того, що ви відтепер повинні прислухатися лише до велінням власного серця. Якщо ж на перехресті є покажчики, то постарайтеся згадати, що саме на них написано. Часом на покажчиках сновідческіх перехресть можна зустріти дуже цікаві написи. Якщо ж ви бачите тільки стрілки але при цьому добре знаєте, яка з доріг вам потрібна, то це знак того, що ви згодні на якісь жертви в своєму житті, так як маєте важливу мету, до якої прагнете, незважаючи ні на що.

Сімейний Сонник

Сон про нього віщує криза в справах. Побачити дорожні знаки на ньому означає, що вам потрібна допомога чи порада друга. Опинитися на перехресті уві сні — знак того, що ваші справи зайшли в глухий кут і вам треба думати про те, що робити далі. Якщо ви проїхали перехрестя, не зупиняючись, або об’їхали його, то ви успішно подолаєте труднощі в ваших справах. Повернути на перехресті назад означає, що ви злякалися труднощів і підете назад. Повернути на перехресті і з’їхати з основної дороги віщує вам зміну занять або роботи. Дивіться тлумачення: Дорога, Їхати, Йти.

Сонник Міллера

Якщо Ви стоїте уві сні на перехресті — це означає, що Ви не зможете скористатися сприятливими обставинами для досягнення своїх цілей. Якщо Ви не можете зважитися, з якої з доріг йти — це передвіщає Вам безліч клопотів, які раздражат Вас своїм достатком і ницістю. Якщо Ви уві сні виберете одну з лежачих перед Вами доріг, щоб піти по ній — наяву доля буде вподобу Вам. Цей сон підштовхне Вас до вірного рішення досить серйозної проблеми — або в справах, або в любові.

Сучасний Сонник

Якщо ж ви пасажир громадського міського транспорту і сильно спізнюєтеся, а зелене світло все ніяк не запалюється — стало бути, в реальному житті ваша пропозиція буде відкинуто і ви залишитеся ні з чим. Бачити посеред перехрестя міліціонера-регулювальника — вам не вистачає хорошого порадника, чию роль бездоганно виконував виїхав від вас ненадовго друг. Військовий регулювальник на міському перехресті — ваші плани різко зміняться у зв’язку з несподіваним поверненням коханої людини.

Сонник Лонго

Знак складного вибору і внутрішніх сумнівів. Зазвичай такий сон віщує, що найближчим часом ваші інтереси можуть увійти в суперечність з інтересами інших людей або ж вас будуть роздирати суперечливі почуття і бажання. У будь-якому випадку, образ перехрестя уві сні: закликає вас позбутися сумнівів і прийти до якогось певного рішення, не втрачаючи при цьому належної обережності. Супутні образи сну можуть підказати, який вибір обіцяє бути найбільш сприятливим.

Езотеричний Сонник

Перехрестя, за яким снують машини — в реальності у вас накопичилося занадто багато невирішених проблем. Така ситуація заважає вам рухатися далі, і сновидцу варто подумати, чого він хоче насправді. Можливо, на вашому шляху виникнуть формальні перешкоди. Переходити перехрестя — перемогти внутрішні сумніви і прийняти складне, але правильне рішення. Якщо перехрестя уві сні був зі світлофором і горіло зелене світло — чекайте допомоги від близьких друзів в складній ситуації.

Ісламський Сонник

Коли вам сниться кілька перехрещених доріг, вони символізують нововведення в Ісламі, або бід’а. Залежно від того, який перехрестя, і яку дорогу вибрали, трактується сон. Якщо ви вибрали пряму, хорошу, дорогу, наяву ви підете істинним шляхом — до добра і щастя. Якщо ви вибрали криву, звивисту, брудну дорогу, ви відмовитеся від істинного шляху і захочете жити, віддаючись багатьом гріхів.

Сонник Менегетті

Сновидіння вказує на стан непевності або нерішучості, в ряді випадків — на початок помилкових дій. В силу природи Ін-се невідомі перехрестя або паралельні вибори. Ін-се вибирає тільки те, що є найоптимальнішим варіантом для особистості в поточній ситуації, відповідно, у Ін-се у всіх випадках є тільки один-єдиний шлях.

Еротичний Сонник

Якщо Вам приснився перехрестя, це означає, що в найближчі дні Вам доведеться вирішувати дуже серйозну проблему. Ви повинні будете зробити вибір між прихильністю до однієї людини і сексуальним потягом до іншого. Можливо, ви будете відчувати нерішучість. Якщо уві сні Ви перебували в гарному настрої, проблема вирішиться досить швидко і легко.

Сонник Фрейда

Перехрестя доріг символізує раптові зміни у вашому сексуальному житті, причому зовсім не обов’язково, що ці зміни будуть на краще.

Сонник Цветкова

Знак майбутньої кризи в справах. Бачили покажчик — такий сон рекомендує не користуватися чужими рекомендаціями і підказками.

Сонник Мандрівника

Перехрестя — вибір, можливості.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: