Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник піраміда — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Сновидінню, піраміда вказує на тривожний занепад в особистому житті і взаєминах. Це натяк, що захоплення швидкоплинними зв’язками не приносить бажаного задоволення, необхідно зосередитися на створенні більш міцних відносин. Сон, де сплячий споруджує піраміду, говорить про його занадто явне зануренні в партнера з головою. Сновидінню не варто віддаватися відносинам цілком, хоча б на початковому етапі.

Якщо в сновидінні ви будували піраміду, це говорить про те, що ви занадто швидко погоджуєтеся на всі умови представників протилежної статі, тому вони в вас розчаровуються. Будь ви хоча б трохи холодніше, неприступнее на початковому етапі відносин, все було б по-іншому, і ваші партнерки не так би швидко вами пересичувався, якби пересичувався взагалі.

Сонник Лоффа

Піраміда — це символ таємничості і влади. Люди завжди приписували їм унікальні можливості. Крім того, піраміди можуть розцінюватися як фалічний символ, уособлення мужності, творчості, здатності вирішувати всі виникаючі проблеми, а також захоплення екзотикою. Чи бачили ви піраміду з відстані, дерлися по її стін або ж перебували всередині? Згадайте, хто складав вам компанію, коли ви були поблизу піраміди, і які відносини вас пов’язують в реальному житті.

Сонник Міллера

Якщо Вам сняться піраміди — значить, у Вашому житті очікуються численні зміни. Якщо Ви уві сні піднімаєтеся по піраміді — значить, Вас очікують подорожі поодинці, які принесуть задоволення Ваших бажань. Дівчині подібний сон пророкує чоловіка, який їй не дуже підійде. Якщо Ви уві сні вивчаєте загадку древніх пірамід — значить, Ви будете вдосконалюватися в любові, і, осягаючи таємниці єства, станете витонченим і досвідченим в цій матерії.

Езотеричний Сонник

Побачити загальновідому, наприклад, єгипетську або майя — цей сон означае: якщо ви мріяли опинитися коли-небудь в далеких і екзотичних країнах, то скоро ви будете близькі до реалізації вашої мрії як ніколи. Побачили дивну, небачену — знайте: на жаль, ваші страхи аж ніяк не безпідставні: чого ви боїтеся, то і може трапитися. Знаходилися всередині піраміди — є ймовірність безвихідного становища; прийміть заходи, щоб його уникнути.

Сучасний Сонник

Сон, в якому ви бачите або тримайте в руках щось пірамідні, — це знак трагічних подій, в яких постраждають відомі вам люди. Якщо вам приснилися єгипетські піраміди — стало бути, наяву піддастеся швидкоплинному спокусі, вступивши в інтимний зв’язок з абсолютно незнайомою вам чоловіком. Залазити уві сні на високу піраміду — досягнете успіху, пройшовши через безліч найсерйозніших випробувань.

Сімейний Сонник

Побачити піраміду далеко або намагатися уві сні влізти на неї означає, що ви бажаєте неможливого. Опинитися на вершині піраміди уві сні — знак великої і рідкісної удачі або щастя. Бачити піраміду зовсім близько — знак того, що у вас є реальна можливість швидко здійснити ваш план.

Французький Сонник

Наснилося піраміда — це передвісниця щасливого майбутнього. Якщо піднялися на саму вершину, то вже найближчим часом вас одягнуть владними повноваженнями. На вершині піраміди були поруч з жінкою — це говорить про те, що вами опанує відчайдушна і безрозсудна пристрасть.

Сонник Цветкова

Підніматися вгору сходами по піраміді — невдалий вибір майбутнього чоловіка. Також сон може бути попереджувальним знаком про великий любовному розчарування або невдалої заручини.

Еротичний Сонник

Якщо жінці сниться, що вона підіймається на піраміду, це означає, що їй не підходить її чоловік. Розгадати уві сні загадку пірамід — до успіху в любові.

Сонник Хассе

Ви будете мати всі земними багатствами; вам нададуть високі почесті.

Сонник Лонго

Бачити уві сні високу піраміду — будувати нові життєві плани.

Сонник Мандрівника

Піраміда — вічність; довгий час; таємниця.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: