Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пилососити, до чого сниться пилососити уві сні

Пилососити уві сні — це знак нелегкої роботи, як над собою особисто, так і над тими відносинами, в яких ви перебуваєте на даний момент. Гортаючи сонники, ви знайдете багато тлумачень цього сновидіння. А щоб бути впевненим, що ви правильно витлумачили,, до чого сниться прибирання з пилососом, обов’язково врахуйте всі деталі, які вам наснилися.

Коротко, але по суті

Якщо у вас немає можливості згадати подробиці того, що вам приснилося — не біда. Сонники без праці впораються з поставленим завданням — пояснять,, до чого сниться те чи інше бачення. Правда, коротко, але суть того, що вас чекає, ви зрозумієте. Ось, наприклад, що вони обіцяють тим, кому уві сні довелося пилососити:

 • Пилососити меблі — пора розірвати «вакуум», в якому ви живете.
 • Чи не можете пропилососити через низьку потужності прибирального апарату — впоратися з труднощами самотужки буде складно.
 • Пилососити штори, стіни, стелю — ви зумієте видалити зі свого життя все зайве.
 • Бачити уві сні багато пилу, з якої навіть техніка не справляється — вам необхідно привести в порядок свої справи.
 • Сонник Густава Міллера

  Згідно сонником Міллера, тлумачення сну, в якому ви пилососите, говорить: дуже скоро життя поставить вас перед вибором. Щоб не помилитися, вам буде потрібно задіяти всю свою уважність і концентрацію.

  Домашня обов’язок, як символ «очищення» життя

  Хочете дізнатися, до чого сниться, що ви пилососите килим? За версією Сучасного сонника, бачити уві сні чистку килима від пилу означає очищення власного життя від непотрібних речей: віджилих своє відносин, приїлися захоплень, старих звичок. А ось сонник пастора Лоффа дає дещо інше тлумачення, якщо уві сні ви пилососите коверв кімнаті: вам вдасться очистити свою заплямовану репутацію.

  Не можна не згадати про такий нюанс: якщо уві сні ви бачите, що пилососите кімнату в чужому домі, то це означає, що ви допоможете сусідові в якомусь дуже важливому для нього справі. А якщо прибирати уві сні кімнату в чужій хаті вас примушують, то намагайтеся стримувати свої емоції, спілкуючись з сусідами, якщо, звичайно, світ з ними вам важливий.

  Нелегка праця прибиральниці, або Успіх не за горами

  Хочете зрозуміти, до чого сниться, що ви пилососите підлогу в офісі? Відповідь знайти вам допоможе Місячний сонник. Очищення підлоги від пилу — це знак успішного просування вперед. А якщо наснилося, що ви, будучи працівником клінінгової компанії, прибирали в чужій квартирі — чекайте успішного старту свого проекту.

  Мити або пилососити підлогу в чужій квартирі в подяку перед господарями за допомогу — символ того, що хтось дуже впливовий вас візьме під своє заступництво і посприяє вашому успіху.

  Використання не за призначенням — знак нестандартного підходу до звичних речей

  Наснилося, що ви, використовуючи пилосос, рвете яблука з дерева, яке росте на вулиці прямо навпроти вашого вікна? У найближчому майбутньому ви зумієте приємно здивувати не тільки своїх товаришів, але і не приятелів. Ще одне сновидіння з незвичайним сюжетом, в якому ви, впустивши з балкона білизна, намагаєтеся втягнути його пилососом, витягнувши шланг на вулицю, обіцяє перемогу над конкурентами, але тільки якщо ви запропонуєте їм дружбу замість ворожнечі.

  Сонник пилососити, до чого сниться пилососити уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: