Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пила, до чого сниться пила уві сні

Пила, як інструмент, що має на увазі важка фізична праця, є символом працездатності і працьовитості сновидіння. Так, наприклад, якщо уві сні втратити пилку, в реальності можна втратити своє становище в колективі, а знайдена або куплена пилка — знак того, що сплячий незабаром знайде вигідну роботу. Але давайте озброїмося сонниками і спробуємо зрозуміти,, до чого сниться пила в різних варіантах.

Сонник Міллера

Наснилося, що ви користуєтеся ножівкою ручної — це говорить про те, що ви людина-запальничка, в будинку якого завжди весело і бадьоро. А якщо ви пиляли великий бензопилою — станете керівником великого підприємства з величезними грошовими оборотами. Якщо таке сниться жінці, то вона може бути впевнена, що до її думки прислухаються.

Працювати пилкою як символ процвітання

Бачити, що ви розпилюють ножем велику колоду — успіх на роботі буде досягнутий, але на «жертовний вівтар» буде покладено сімейне спокій.

Високе становище в колективі і матеріальне благополуччя обіцяє сон, в якому сновидец пиляє дерева ручною ножівкою.

Сниться, що ви точите пилку — на радість і веселощів, як в родині, так і на роботі, пророкує сонник пастора Лоффа.

Уві сні чули шум бензопили — на вас зійде благоденство. Ви будете дуже спокійним і умиротвореним.

Дівчина з з бензопилою, яку ви бачите уві сні, говорить про те, що успіху в бізнесі допоможе досягти жінка.

Купити або продавати ножівку — до матеріальних радощів і труднощів

Хороше матеріальне становище обіцяє сновидіння, в якому ви купили нову ручну пилку або нові ножі для електропили.

Проти вас будуть всі «фінансові боги і божества», якщо наснилося, що ви продаєте пилки. Особливо погано (не тільки не прибудуть гроші, а ще й убудуть), якщо продані пили належали особисто вам.

Сниться, що ви придбали інструмент для подарунка — завдяки вам один зуміє вибратися з «боргової ями», підказує Східний сонник.

Знахідка і втрата — удача поруч, то десь «бродить» …

Втратити пилу, так само погано, як і продавати. Удача відвернеться від вас, Фортуна нахмуриться, а «грошові хмари» помчать геть. Все, за що ви будете братися, буде безперспективним.

Радійте, якщо уві сні ви знайшли пилу! Вас чекає успіх, причому феєричний. А якщо пила була іржава, але ви її начистили — ви зумієте повернути свої позиції в колективі, радує Весняний сонник.

Особливе значення має сновидіння, в якому ви бачите перед собою дворучну пилу — заради процвітання, вам необхідно возз’єднатися з тими, з ким ви розлучилися через розбіжності.

Риба, маніяк і інші недоладності або Бережіть репутацію і здоров’я

Наснилося напад маніяка з пилкою на компанію людей? Хтось із знайомих постраждає від підступів конкурентів. А якщо напад маніяка з пилкою уві сні було на вас — бережіть свій авторитет, хтось явно мітить на ваше місце, попереджає Місячний сонник.

Ще один дивний сон, в якому ви пиляйте дерева рибою, в сенсі рибою-пилкою, приснився вам? Це скоріше попередження про недоладності планів, ніж про небезпеку.

Дівчина з рибою, у якій замість звичайного носа — металева пилка, загрожує вам розправою? Ця фантасмагорія позначає, що ваше здоров’я може бути підірване випадковими сексуальними зв’язками, попереджає сонник Фрейда.

Сонник пила, до чого сниться пила уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: