Сонник пікнік, до чого сниться пікнік уві сні

«Ваші розпочаті справи благополучно завершаться і порадують вас прибутком», — радують тлумачі мрій тих сновидицей, які уві сні бенкетували на лоні природи. Однак, незважаючи на райдужні тлумачення, сонники все ж рекомендують не залишати поза увагою приснилися деталі, так як невірна інтерпретація якоїсь дрібнички, може істотно змінити пояснення того,, до чого сниться пікнік.

Пророцтва Міллера

Справжнє щастя, радість, а так само і загальне обожнювання очікує сновидицей, яка уві сні бачила себе на пікніку в лісі. Особливо багато радісних хвилин отримає молода незаміжня дівчина, пророкує сонник Міллера.

А якщо уві сні під час посиденьок в лісі почалася гроза, то таке бачення предзнаменует тимчасові грошові успіхи або ж любовні пригоди.

Пікнічок в компанії друзів, як символ радості і благополуччя

Бачити уві сні себе на пікніку з друзями або рідними — ознака того, що найближчим часом вас не потривожать ні печаль, ні нужда. Якщо дівчині приснилося, що вона поїхала з коханим на пікнік, то це означає глибоке почуття на довгі роки, радує тлумаченням сонник пастора Лоффа.

Таке ж милостиве тлумачення сну дає і сонник Медеї: якщо наснилося, що ви купаєтеся в річці або обідаєте на лоні природи з другом або подругою, то можете радіти, так як дане сновидіння означає допомогу або підтримку цієї людини в скрутну хвилину.

Посиденьки біля багаття з незнайомцями — ознака несподіваних подій

Є думка, що приснився пікнік у води в компанії незнайомих людей обіцяє несподіванки та сюрпризи. Причому приємні.

Так, наприклад, Східний сонник пророкує раптові зміни на роботі тим сновидицей, які бачили себе уві сні на пікніку разом з приємними, але незнайомими в реальності колегами.

А Циганський тлумач сновидінь пророкує сюрприз від коханого, тлумачачи,, до чого сниться залицяння симпатичного незнайомця на природі.

Відпочинок на самоті, або Навчіться довіряти

Окремо варто розглянути,, до чого сниться пікнік на самоті.

В сонник Мандрівника знайдете таке трактування: ви занадто сильно боїтеся зради, тому і не йдете ні з ким на зближення.

Тлумач мрій міс Хассе дещо інакше пояснює,, до чого сниться пікнік, проведений наодинці з собою: ваша основна негативна риса — невпевненість. Припиніть себе порівнювати з іншими, у кожного свої методи роботи і спілкування, радить медіум своїм шанувальницям.

Неприємності на пікніку, як попередження про небезпеку

Трапляється бачити уві сні якісь неприємності, які трапилися під час пікніка. Що пророкує таке бачення і до чого слід бути готовою, підкажуть сонники. Отже:

 • Гроза — хтось плете проти вас інтриги, вибухне бурхливий скандал;
 • Нещасний випадок — відбудеться подія, яка вплине на результат задуманого заходу;
 • Пожежа — вас чекає загострення пристрастей і емоцій, і цілком можливо, що позитивних;
 • Крадіжка — вас чекає розчарування в своїх ідеалах і засмучення;
 • Бійка — до знайомства з людиною інших поглядів і життєвої позиції щодо вас.
 • Сонник пікнік, до чого сниться пікнік уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: