Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пікова дама, до чого сниться пікова дама уві сні

Немає нічого страшного в тому, що уві сні до вас прийшла Пікова дама. Трактування сновидіння залежить від особистого ставлення до цієї міфічної персонажу, а також від ряду супутніх деталей. Сонник повідає про всі випадки,, до чого сниться цей моторошний образ.

З чого почати?

Перш ніж почати тлумачення сну, варто розібратися в значенні самого об’єкта. Існує повір’я, що Пікова дама це не просто карта з гральної колоди, а демонічна сутність, яка бере цілком впізнаваний образ.

Причому трактувати навіть уві сні його можна як з позитивної, так і з негативного боку. Спочатку це королева, яка гарантує справедливість. Сонник переконаний, що вона не обіцяє зла і навіть може надати допомогу або підтримку у важкій ситуації.

Якщо ж бачити в королеві Ангела смерті, то вона і справді принесе невдачі, душевну тугу, розлуку та інші неприємності.

Проблеми або удача?

До чого взагалі сниться пікова масть? Сонник вважає, що вона гарантує масу неприємностей і перешкод у всіх сферах життя.

Піки символізують хвороба і обман, уві сні вони обіцяють розлучення і розлуку з коханими. Якщо трапилося бачити цю масть, то готуйтеся до серйозних випробувань.

Однак ж якщо наснилося, що піки козирна масть і Пікова дама у вас на руках в грі, то сонник впевнений, що вам несказанно пощастить в ризикованою афері.

Бережіться!

До чого ж сниться Пікова дама? Якщо уві сні ви тасували колоду і випала карта з зазначеної картинкою, то вам доведеться зіткнутися зі злісними інтригами.

Наснилося, що в руках казна-звідки з’явилася ця картка? Сонник підозрює, що у вас намітилися проблеми з законом.

Крім того ця ж карта означає, що якась не обов’язково молода, але підступна особа намагається затягнути вас в любовні мережі.

Трактування Міллера

Особливе значення уві сні має ворожіння, в якому з’явилася Пікова дама. Наприклад, сонник Міллера впевнений, це означає, що доведеться відкласти якесь дуже значуще справу.

Згадайте деталі!

Постарайтеся пригадати ворожіння у всіх подробицях. Якщо уві сні ви проводили ритуал, і Пікова Дама прийшла до вам, то запам’ятайте її слова з усією точністю.

Наснилося, що ви робили картковий розклад? Постарайтеся відновити в пам’яті картинки, що лежали поруч.

(Не турбуйтеся, якщо в цьому є якийсь сенс, ви обов’язково згадаєте те, що довелося бачити в мріях.)

Розшифровка розкладу

Сонник впевнений, це допоможе зрозуміти,, до чого сниться чорна дама і встановити загальні риси жінки, яка впливає на долю.

 • Піки іншого гідності — незлобива старенька з доброю вдачею.
 • Трефи — зла жінка середніх років.
 • Бубни — молода дівчина.
 • Черви — жінка заздрісна, скуповуючи, сунуть носа в ваші справи.
 • Дама між двома значущими фігурами — буде сварка, погіршення відносин у людей, яких вони символізують.
 • Пікова дама поруч з особистої «Бланки» — неприємності, небезпека, біда для вас.
 • З дев’яткою черв’яків — щастя під загрозою.
 • З дев’яткою пік — удар, частіше душевний, трагедія.
 • З сімкою треф — небезпека в дорозі.
 • Можливо все!

  Але пам’ятайте, якщо наснилося, що поруч з чорною дамою ви відчували себе відмінно і в цілковитій безпеці, то сонник стверджує, в реальності все складеться добре.

  Мало того, самостійне ворожіння уві сні дає можливість не просто передбачити долю, а й відкоригувати її подальший хід.

  Сонник пікова дама, до чого сниться пікова дама уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: