Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пил, до чого сниться пил уві сні

Пил — явище малоприємне як для здоров’я, так і для естетичного сприйняття. Люди дуже давно ведуть війну з цією напастю, проте виграють лише на час — пил завжди повертається. Часом здається, що людина вже змирився з цим фактом і просто не звертає на неї увагу. Але пил не дає про себе забувати! Виростаючи товстим шаром на меблях, підлозі, предметах інтер’єру, вона німим докором нагадує господаркам, що пора братися за прибирання. Вступаючи в щоденну сутичку з цим мовчазним і невагомим ворогом, не дивно, що деякі продовжують боротися з нею навіть уві сні, і, прокинувшись уранці і судорожно хапаючи ганчірку, неодмінно зітхають, оглядаючи чисте приміщення. До чого сниться такий сон? Про що говорить нам наша підсвідомість, підкладаючи подібні образи? Пропоную поставити всі ці питання сонником, адже ніхто краще за нього не знає всі подробиці про сновидіння!

«Пилові» історії

Бачити уві сні пил — наяву будьте вибагливі в спілкуванні з оточуючими, висока ймовірність, що вам доведеться мати справу з безпринципними людьми, попереджає сонник Міллера.

Наснилося, що ви покриті пилом — знак втрати і збитку. Бережіть свої гроші, не беріть участь в сумнівних заходах.

Дівчині сниться, що її одяг в пилу — до сварки або розставання з коханою людиною, пророкує сонник.

Бачити уві сні запилених іншу людину — наяву ви почуєте неприємні звістки про свого знайомого, можливо, це будуть всього лише плітки.

Сниться золотий пил — до грошей. Якщо вона сиплеться на вас з неба — до швидкого збагачення, розноситься вітром — до незначних збитків.

«Чистота запорука здоровя!..»

Витирати уві сні пил з обличчя — наяву вам доведеться в чомусь виправдовуватися перед друзями. Контролюйте свої вчинки, дає пораду сонник.

Наснилося, що хтось витрушує вас від пилу — в реальному житті ви зустрінете людину, яка буде з вас «порошинки здувати».

Прибирати від бруду своє житло — до ремонту або перестановці. Тлумачення цього сну така: щось у вашому житті перестало вас влаштовувати, подібне сновидіння підказує, що часом, змінивши всього лише обстановку, можна змінити життя.

Витирати пил з меблів в кімнаті — до приїзду гостей нежданих, але бажаних. Протирати пил на підлозі — гості доставлять вам масу клопоту, пророкує сонник.

Наснилося, що ви вибиває килим в квартирі, де живете в реальному житті — до очищення і позбавлення від вантажу проблем.

«Під товстим шаром пилу вікової…»

Сниться сон, що ви підмітає в будинку, де довго ніхто не жив — до відновлення старих зв’язків, пророкує сонник.

Витирати пил з меблів, поваленої в сараї — вам доведеться виїхати на час в ті місця, де ви провели дитинство. Можливо, це буде поїздка в своє рідне місто або ж поїдете в гості до старих товаришів.

Наснилося, що ви протираєте пил на підлозі церкви — в житті трапиться якась подія, яке змусить вас звернутися до Бога, навіть якщо ви і не віруюча людина.

Збирати сміття зі столу, за яким ви обідаєте — сон пророкує всім тим, хто хворий, швидке одужання.

Сниться, що ви вимітає сміття з-під меблів в кабінеті — до визнання ваших заслуг керівництвом, і як наслідок, до підвищення зарплати.

Пилові бурі

Бачити сон, що ви потрапили в пилову бурю, що стоїть перед вами непроглядній завісою, — не будуйте далекосяжних планів, ваше майбутнє поки не ясно, попереджає сонник.

Наснилося, що ви лежите на дорозі в пилу — до шкірних захворювань. Сучасний сонник рекомендує вам утриматися від відвідування людних місць, таких як басейн, лазня, спортзал — велика ймовірність підчепити грибкове захворювання.

Прати курну одяг — в реальності ви все бачите в «чорному кольорі», але це не так. Погляньте на ситуацію, під іншим кутом, і ви зрозумієте, що помилялися, радить сонник.

Прибирати купи сміття, що валяється на підлозі альтанки або відкритої веранди, які завдав вітер — в реальному житті ви боїтеся здатися дурнем в очах оточуючих, ви невпевнений у собі людина. Погляньте в очі своїм страхам, зараз найкращий час позбутися від них.

Прибирання під’їзду уві сні позначає прагнення керувати всіма, хто з вами знаком. Стримуйте свій запал, інакше потрапите в немилість до більшості зі своїх знайомих, радить сонник.

Сонник пил, до чого сниться пил уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: