Сонник підвіконня, до чого сниться підвіконня уві сні

Бачити уві сні підвіконня — значить, прагнути до нових відчуттів наяву. Сонники рекомендують не чекати від долі подарунків, а зайняти активну позицію в реалізації власних планів. Щоб з’ясувати,, до чого сниться чистий або брудний підвіконня, згадайте, про що мрієте і до чого прагнете. Після цього сміливо читайте тлумачення і будьте готові до змін в кращу сторону.

Звідки чекати благополуччя по сонником Міллера?

Традиційні сонники сходяться в одному:

 • Чистий підвіконня — до нестандартних ситуацій;
 • Брудний — тільки до грошей;
 • Тріснутий — до сварки і маленькому скандалу;
 • Палаючий — до палкої любові та незабутньому роману.
 • Якщо приснилося, що довелося мити підвіконня, радійте — скоро ви покаєтеся перед близькими людьми в своїх провинах і очистіть власну совість. Мити підвіконня або вікна уві сні — до розриву обридлих відносин, до нового погляду на звичні до цього речі.

  Погано пофарбований підвіконня — до надходженню додаткових коштів на ваш рахунок. Сонник Міллера стверджує — якщо приснилася брудна поверхня, то фінансове становище обов’язково покращиться вже в найближчі дні. Бачити як хтось вишкрібає його до чистоти або мити самому — до наведення порядку у власних думках і справах.

  Птахи і різкий зліт популярності

  Бачити уві сні ворон, голубів, синиць або інших птахів, що залетіли випадково і скачуть вздовж вікна — до щасливому дозволу складних ситуацій. При цьому сонники наполягають, що кожен птах має свій сенс. Якщо сниться:

  Голуб — чекайте закоханого хлопця під своїм вікном; синиця — прийшов час для виконання маленької мрії; горобець — до несподіваних, але приємних клопотів; ворони цілої зграйкою — про вас будуть говорити;

  Сидіти або стрибати — вибираємо долю

  Бачити уві сні, як ви зістрибуєте з підвіконня — хороший знак. Нарешті почнете діяти і зрушите з місця навіть найбільш безнадійну справу. Залізти наверх і спостерігати за перехожими не завжди добре. Найчастіше таке сниться людям пасивним, сонники попереджають, що доведеться сидіти в дівках або в неодружених, як мінімум, ще рік.

  Якщо приснилося, що довелося залізти і сидіти на підвіконні або ходити по ньому взад — вперед — вас не мине застій у справах. Злазити з підвіконня уві сні — до різкого повороту подій в потрібному вам напрямку.

  Квіти в горщиках — сад в душі

  Якщо сняться кімнатні квіти, зелень або інші рослини на підвіконні — будьте готові до підвищення по службі і виконання заповітної мрії. Квіти в горщиках, згідно сонникам, говорять про вашу внутрішньої готовності до великих звершень і перемог. Будь-то звичайні змагання в колективі або ж досягнення в професійному спорті.

  Кімнатні квіти обіцяють того, кому наснилися, зростання душевної гармонії, творчі натхнення і запаморочливий успіх. Тлумачення сну не зводиться до одних радощів — для досягнення мрії вам доведеться неабияк потрудитися.

  Сонник підвіконня, до чого сниться підвіконня уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: