Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник підніматися на ліфті вгору, до чого сниться підніматися на ліфті вгору уві сні

Наснилося, що уві сні трапилося підніматися на ліфті вгору? Це ознака того, що у вас є відмінна можливість досягти небувалих висот, витративши на це мінімум зусиль. До чого ще сниться подібний сюжет? Всім варіантів дасть пояснення сонник.

На що ви здатні?

Тлумачення сну сонник радить починати з його основного способу. Уві сні цей підйомник — є символічне відображення бажання зайняти більш високе положення.

Правда, на відміну від підйому по сходах образ натякає, що ви докладаєте менше зусиль, ніж здатні.

Закон інверсії

Бачити, що рух вгору рівномірне і ні чим не утруднене, означає ваші справи і побут цілком налагоджені і не припускають будь-яких неочікуваних інцидентів. Причому чим вище рухається кабіна уві сні, тим більше можливостей для втілення задуманого.

Однак пам’ятайте, що стрімке переміщення ліфта пов’язано з інверсією. Тобто, чим швидше ви рухаєтеся, тим повільніше все відбувається насправді. Лише іноді різкий ривок дійсно знаменує неждана підвищення.

Дійте самостійно!

До чого сниться, що довелося підніматися на ліфті вгору? Сонник підозрює, що в рішенні особистих проблем ви часто вдаєтеся до допомоги сторонніх, навіть якщо цілком здатні впоратися самостійно.

Переміщення уві сні вгору зазвичай пов’язане з прагненням сновидіння щось змінити на краще за рахунок зовнішніх обставин.

Якщо приснилося, що ви піднімалися на сучасному ліфті, то незабаром відчуєте неймовірний підйом творчих енергій.

Пророцтво Міллера

Снотолкователь Міллера впевнений: повільно підніматися на ліфті вгору буквально означає, що одного разу ви займете бажане положення і невимовно розбагатієте.

Що дорожче?

Наснилося, що ви летіли до верхніх поверхів на швидкісному ліфті? Наяву вам уготована стрімка кар’єра, проте сонник підозрює, що вона буде коштувати вам здоров’я.

Якщо уві сні трапилося застрягти при русі, то виникне непереборна перешкода. Це ж знак того, що доведеться вирішувати якусь проблему виключно своїми силами.

Готуйтеся!

До чого ще сниться, що довелося підніматися на ліфті вгору? Сонник стверджує, що це ознака розвитку розумових і духовних здібностей.

Бачити, як піднімається кабіна буквально пробиває дах і злітає в небо, означає, що має бути повністю змінити коло спілкування.

Наснилося, що ліфт пішов без вас? Будьте готові до розчарувань і затримок.

Розшифровка деталей

Для повнішої інтерпретації сонник рекомендує врахувати нюанси сновидіння. Так бачити себе в ліфтовій кабіні в оточенні незнайомців — до великої удачі в амурних (жінці) і робочих (чоловікові) справах. Якщо ж ви піднімалися в гордій самоті, то належить відрядження.

 • Підніматися швидко — зволікання.
 • Повільно — стрімкий успіх.
 • Самому керувати — прибуток.
 • Нова кабіна — нові проекти, починання.
 • Стара — загроза.
 • Подумайте!

  До чого ще сниться, що довелося уві сні переміщатися на підйомнику? Сонник вважає, що в реалі вам доводиться щось приховувати від оточуючих.

  Однак обман дуже швидко розкриється і це зашкодить близькій людині. Тому краще розкрити свою таємницю, нехай навіть ціною особистої репутації.

  Сонник підніматися на ліфті вгору, до чого сниться підніматися на ліфті вгору уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: