Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник піднос, до чого сниться тацю уві сні

Піднос уві сні зіставляється сонниками з підтримкою, допомогою і навіть з неміччю. Те,, до чого сниться це блюдо, уособлює життєві справи сновідящего, його здатності справлятися з труднощами.

Як описує сновидіння Міллер?

Бачити чистий, блискучий піднос, за версією психолога, сповіщає можливість випробувати на собі всі щедроти долі. Приснився брудним цей предмет, пророкує сонником Міллера не надто втішний прогноз на майбутнє.

Блюдо, доверху наповнену частуваннями уві сні, уособлює безбідне існування, матеріальний достаток. Побачити на ньому яблука — говорить про відмінне здоров’я сновідящего.

Чи не розкидайтеся грошима!

Сонник для стерви радить проявити економність, трактуючи,, до чого сниться тацю. Жінкам варто проявити особливу терпіння і стійкість, щоб в цей період не обзавестися безглуздими і непотрібними покупками, розтративши при цьому значна кількість фінансів.

Тлумачення сну в єврейському сонник, стосується чоловічої половини населення, провіщаючи поява молодої особи, яка немов п’явка буде висмоктувати гроші у сновидіння.

Про неприємні моменти…

Сучасний суміщений сонник зовсім інакше інтерпретує,, до чого сниться тацю з частуваннями, віща про ощадливість сновидіння і неприємні сюрпризи, які обескуражат і змусять викласти круглу суму на їх врегулювання.

Нести уві сні посуд з їжею комусь, на думку езотериків, сповіщає про необхідність прислужувати комусь, догоджати і лицемірити. Бачити офіціанта з підносом в руках, означає, що наяву накопичилося багато морочливих робіт по дому.

Прибирати зі столу тарілки, складаючи їх на велике блюдо, обіцяє збитки, що стануть непоправною втратою для вас. Про тузі і розпачі каже порожня кухонне начиння.

Хапайте удачу за хвіст!

Сонник від А до Я описуючи,, до чого сниться нести піднос з їжею, сповіщає отримання значної прибутку. Наснилося, що він доверху наповнений грошима, віщує заслужене успіх у справах і багатство.

Тим, кому довелося купувати срібну начиння, слід довіритися своїй інтуїції, яка допоможе досягти великого прибутку.

Що говорить Фрейд?

Наснилося кухонне начиння співвідноситься доктором Фрейдом з жіночими геніталіями. Так, бачити піднос брудним, попереджає про нерозбірливості і якоїсь легковажності сплячої персони у виборі сексуального партнера. Розбитий або зламаний — означає ризик «підхопити заразу».

Проявіть турботу!

Піднос уві сні, за версією Циганського снотолкователя, сповіщає про можливість допомогти близьким людям, друзям. Розбити або впустити його уві сні, значить, в реальній дійсності ризикуєте підвести або ненавмисно підставити одного.

Подробиці: що лежить?

Загалом сонник, трактування про цю посуді, залежить від того, що на ній знаходиться. Так, побачити уві сні:

 • Порожній піднос — відображає зайві рухи, які не принесуть очікуваних успіхів;
 • Чашки кави — зумовлює непоправну нематеріальну втрату;
 • Яблука — передвістя сімейної радості, спокою і благополуччя;
 • Фрукти — сповіщає про можливість реалізувати свої задумки.
 • Що намічається на особистому фронті?

  Молодий леді, якій приснилася червона риба на підносі, снотолкователь для всієї родини зумовлює вдале заміжжя або знайомство з веселим і життєрадісним чоловіком, здатним подарувати незабутні радісні моменти.

  Сонник піднос, до чого сниться тацю уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: