Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник підніматися по сходах, до чого сниться підніматися по сходах уві сні

Сходинки, спрямовані вгору, асоціюються у нас з сходженням на п’єдестал, із завоюванням нових вершин. А якщо уві сні вам довелося підніматися по сходах, то і в реальності вас чекає успіх. Але якою ціною ви його досягнете, і де саме? Точну інтерпретацію того,, до чого сниться такий сюжет, дасть наш сонник.

Для отримання точних і достовірних пророкування, слід звернути увагу на наступні деталі: поодинці ви долали шлях, або вас хто-небудь супроводжував; важко вам було підійматися по драбинці, або легко; сходинки були новими і міцними, або прогнилими і хитким.

Тлумачення сонників

На питання, що означає уві сні підніматися по сходах, сонники зазвичай сходяться в єдиній думці: вас чекає довгоочікуваний успіх. Але шлях до заповітної мети, про яку ви так давно мріяли, може виявитися не таким вже гладким, і не факт, що досягнуте принесе вам повне задоволення.

За тлумаченням психоаналітичного сонника, сходження по щаблях уві сні уособлює собою сексуальні прагнення. Розраховуйте на набуття гармонії у відносини тільки через набуття взаєморозуміння в інтимному плані.

Підніматися по сходах сонник Міллера — символ досягнення вершин бізнесу, кар’єри. Але не все так однозначно: якщо після підняття уві сні ви відчули запаморочення, то удача змінить вашу сутність, додасть егоїстичності і замашок рабовласника. Ви знайдете влада, але втратите багато друзів.

Якщо слідувати тлумаченням старовинного російського сонника, то досягнення верхньої сходинки уві сні віщує вам гучну славу і отримання почестей наяву. Прислухайтеся до поради, і не станьте жертвою гордині, інакше те,, до чого сниться такий сюжет, стане причиною самотності.

Важкий або легкий підйом?

Якщо вам довелося підніматися і спускатися по сходах уві сні, і при цьому ви не відчували втоми, то в найближчому майбутньому ви проявите завидну спритність в сексуальних відносин. За короткий термін список любовних перемог значно збільшиться.

Якщо легко піднявшись на вершину уві сні, ви стоїте і споглядає те, що діється знизу, то ви завжди будете пам’ятати про тих, хто чинив вам підтримку в нелегкому шляху до незалежності. А якщо ви дивитеся на небо, то не сумнівайтеся,, до чого сниться таке сновидіння — після досягнення однієї мети, ви відразу рушите до іншої.

До чого сниться важко підніматися по сходах? Якщо ви так і не дісталися до верху уві сні, зупинившись від неймовірної втоми, то причиною невдач в майбутньому стане звичайна лінь. Сонник радить перебороти небажання рухатися далі, і зусилля винагородяться з лишком.

Несприятливий тлумачення набуває сюжет уві сні, де ви не дійшовши до верхньої сходинки, були скинуті вниз невідомою силою або іншою людиною. Сонник стверджує, що планам не судилося збутися, підступи ворогів зітруть зусилля нанівець.

Вид сходи

До чого сниться по дерев’яних сходах? Якщо дерево скрипіло і прогинатися у вас під ногами, то в дорозі до успішного життя вам сильно перешкодять недоброзичливці. Вам доведеться заплатити чималу ціну, і віддати безліч зусиль на досягнення мрії.

Якщо ж дерево було твердим і не гнулося, то сонник передрікає, що тільки логічні і тверезі висновки допоможуть вам досягти бажаного. Не піддавайтеся емоційним агресивним поривам, будьте обережнішими.

До чого сниться підніматися по зламаною сходах? Навіть якщо зараз надія покинула вас — не варто здаватися. Сонник пророкує, що не дивлячись ні на що, ви зможете подолати пастки, розставлені на шляху, по закінченню якого вас чекає успіх.

Сходинки, які ламаються під ногами уві сні — несприятливий символ. Ви вибрали правильну стратегію, щоб досягти мети, однак самолюбство і амбіційність, схильність братися за рішення непосильних завдань, завадять вам.

З легкістю підніматися крутими сходами — хороший знак. Сонник передрікає, що ви самостійно подолаєте складні перешкоди, і дочекаєтеся щастя. Але якщо ви видихаєте, не можете піднятися вище, то досягнення бажаного результату не принесе ніяких радісних емоцій.

Супутники на підйомі

Якщо при підйомі уві сні поруч з вами, рука об руку, знаходиться близька людина, то це дуже хороший знак. Інтерпретація сонника полягає в тому, що вам будуть допомагати друзі і рідні, ви не залишитеся без підтримки у складній ситуації, і підніматися по сходах вгору, до мрії, буде простіше простого.

Жінка, якій довелося підніматися по сходах з чоловіком уві сні, повинна розраховувати на поліпшення відносин з другою половинкою. Вам вдасться об’єднатися, і відчути себе справжньою сімейною парою. Труднощі, які ви подолаєте разом, ще більше згуртують вас.

Сонник підніматися по сходах, до чого сниться підніматися по сходах уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: