Сонник підвал, до чого сниться підвал уві сні

Якщо вам наснився підвал, «покопатися» в душі, чи не зачаїлася де в її куточках образа або страх. За твердженням сонників, побачене уві сні підземелля, як раз таки характеризує внутрішній стан сновидіння, його ставлення до світу в цілому і оточенню навколо себе. Щоб дізнатися,, до чого сниться підвал, згадайте, як він виглядав.

Тлумачення Міллера

Будьте обачні, бо вашому авторитету загрожує небезпека, закликає сонник Міллера того, кому приснилось, що він знаходиться в підвалі.

А якщо ви бачите себе в метро, ​​то тлумачення сну попереджає про те, що хтось спробує втягнути вас в небезпечну і, скоріше за все, нечесну авантюру.

Підвал будинку — Від праці до пригод

Якщо вам приснилося, що ви спускаєтеся в підвал власного будинку, то згадайте, що вам там знадобилося, рекомендують сонники. Ось, декілька прикладів того,, до чого сниться дане місце, згідно з тим, що ви там робили:

 • Спускали або діставали припаси уві сні — до знайомства зі щедрим людиною;
 • Працювали в ньому, наприклад, білили стіни або копали яму — до важкої праці;
 • Рятувалися в підвалі будинку від пожежі — ви зумієте знайти вихід з положення;
 • Бродили, відставши від екскурсії — до несподіваних пригод;
 • Відновлювали уві сні підвал після обвалу — вам доведеться розгадувати чужі таємниці.
 • Винний льох, як символ скритності

  До чого сниться підвальне приміщення заповнене пляшками з вином, пояснить сонник пастора Лоффа. Пригадайте, як саме розташовувалися пляшки, рекомендує тлумач.

  Якщо бачите уві сні, що вся тара розставлена ​​хаотично по підвального приміщення, то це означає, що ви не бажаєте, щоб хтось дізнався ваші таємниці. А ось, розставлені по порядку пляшки означають впевненість, яку ви приховуєте від оточуючих до пори, до часу.

  Бомбосховище — ознака реальної загрози

  Ховатися уві сні в підземному бункері від стихійного лиха — ознака того, що ви боїтеся засудження оточуючих, підказує Англійська сонник. А якщо ви ховалися уві сні від військових дій, що ведуться на поверхні, то це говорить про те, що ви зумієте «ухилитися» від конфлікту, який розіграється в вашому колективі.

  Зрозуміти,, до чого сниться сидіти в підвалі під час проведення навчальних заходів, допоможе Сучасний сонник: ви боїтеся втратити кохану людину, тому ведете себе не цілком адекватно.

  Овочеве сховище — Робота: радості і печалі

  Перебувати уві сні в чистому сухому підвалі з овочами разом з іншими людьми — знак того, що ви отримаєте незабаром непоганий дохід. Правда, це стосується лише тих сновидінь, в яких ви бачили апетитного вигляду продукти. А ось, льох з гнилою картоплею, морквою і п. т. обіцяє витрати і грошові втрати, віщає Місячний сонник.

  Виходити з погреба з повними руками — сигнал про отримання нового джерела доходу, можливо, ви або поміняєте місце роботи, або знайдете додаткову. А якщо наснилося, що ви тікаєте з підвалу, тому що його затопило водою, то вам варто звернути увагу на те, що хтось із колег бажає вас «втопити».

  Замкові підземелля, або Задумайтесь про образи

  До чого сниться темний сирий підвал середньовічного замку, береться пояснити Східний сонник. Якщо приснилося, що ви спускаєтеся по напівзруйнованій сходах, що ведуть в підземелля, то зверніть увагу, чи не було поблизу смолоскипів.

  Спускатися по освітленій сходах — знак того, що вам будуть зрозумілі мотиви, які змусять друзів на вас ображатися. А ось, якщо ви уві сні спускалися в темряві, то ви будете здивовані, зміною їх відносин до себе.

  Стародавні катакомби — Будьте обережні!

  Мрія, в якій вам довелося впасти або провалитися в шахту старих підземних комунікацій, передбачає моральне падіння, віщає сонник Лонго.

  А якщо ви уві сні, заблукавши, не можете знайти двері, що ведуть з підвалу, значить, вас мучить совість. Двері вдалося знайти, завдяки чоловікові, який зголосився вас рятувати? Знайомий чоловік надасть вам підтримку.

  Бігти переслідуваним щурами — знак того, що вороги активізуються. Добре, якщо вам вдалося відбитися від щурів — в реальності зумієте захиститися. А ось, якщо вас зовсім не лякав підвал з щурами, то можете братися за будь-яку роботу — ви впораєтеся.

  Сонник підвал, до чого сниться підвал уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: