Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник подарунок від небіжчика, до чого сниться подарунок від небіжчика уві сні

Складно знайти людину, яка не любить сюрпризів. Навіть уві сні приємні знаки уваги, доповнені сувеніром. Але отримати подарунок від небіжчика — сновидіння тривожне і малоприємне. До чого сниться подібний сюжет? Всупереч всім тривогам і уявній містичності, сонник пов’язує тлумачення сну з позитивними змінами в майбутньому.

Що віщує Міллер?

Психолог Міллер пояснює,, до чого сниться отримати подарунок від небіжчика, пророкує череду яскравих, незабутніх подій, нагодована гармонією і умиротворенням.

Попереду зміни!

Більшість сонників пов’язують приснилося сновидіння, в якому померла людина дарує презент, з позитивними життєвими змінами. Перш за все, образ покійного людини уособлює закінчення якогось етапу в житті, а сам сувенір, подарований уві сні персонажем, означає новий, вдалий період для реалізації задуманого.

Жіночий сонник, подарунок від небіжчика уві сні, порівнює з реалізацією нових ідей сновідящего, які принесуть значний додатковий дохід. Отримати від померлої бабусі сувенір уві сні, говорить про необхідність рухатися вперед, не зациклюючись на негативних моментах.

Що подарував?

Тлумачачи сновидіння, Загальний сонник звертає пильну увагу на презент, який вручив померла людина:

 • Передає кільце — віщає про майбутнє заміжжя, пропозиції руки і серця;
 • Подарував гроші — до несподіваного прибутку, отримання спадщини;
 • Небіжчик дарує квіти — до появи залицяльника;
 • Прийняти від нього взуття — до захоплюючого подорожі, вдалою відрядженні;
 • Бачити, що персонаж дарує одяг — до клопіткою, але важливих справ;
 • Сумка в подарунок від небіжчика — обіцяє реалізацію заповітних цілей.
 • Підтримка — поруч!

  Сімейний сонник пророкує підтримку і захист сторонньої особи, пояснюючи,, до чого сниться прийняти презент з рук покійної бабусі. Бачити такий сюжет молодій дівчині, означає можливість обзавестися допомогою і протекцією авторитетної персони.

  Про особисті якості…

  Сонник Езопа, тлумачачи нічне бачення, особливу увагу приділяє образу покійного дарувальника. Бачити розмиті, напівпрозорі обриси персонажа, застерігає про спроби деяких особистостей маніпулювати сновидцем. Снотолкователь радить дотримуватися власних цілей і відстоювати свою точку зору.

  Якщо приснився образ має чіткі обриси, значить, сновідящій володіє внутрішнім стрижнем і стійкістю, що дозволяє вирішувати спірні і складні питання.

  Вам супроводжує успіх!

  Наснилося, що дійова особа робить вам дорогий подарунок, значить, в реальності, очікуйте істотне збільшення достатку і добробуту. Чоловікові, подібний сюжет уві сні, оповіщає Російським сонником про успіх у вирішенні ділових питань.

  Жінці, подарунок від небіжчика у вигляді ювелірних прикрас уві сні, пророкує здійснення заповітної мрії і давніх ідей. Бути може, попереду у сновідіци — кардинальні життєві зміни, які вплинуть на її майбутнє.

  Бережіться обману!

  Снотолкователь радить жінкам задуматися про свою репутацію, трактуючи,, до чого сниться прийняти інтимний подарунок від небіжчика. Можливо, ваша відвертість з оточуючими, дозволяє судити про вас, як про навіженої персони легкої поведінки.

  Наснилося, що відкривши піднесений подарунок, ви виявили порожню коробку або пом’ятий, побитий подаруночок, попереджає про наявність недобрих намірів у людей з близького оточення, які шляхом обману хочуть заволодіти вашими фінансами.

  Сонник подарунок від небіжчика, до чого сниться подарунок від небіжчика уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: