Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник подарунок від чоловіка, до чого сниться подарунок від чоловіка уві сні

Презенти, подаровані уві сні, можуть сказати багато про ставлення дарує до сплячого людині, і навпаки. Сонник, пояснюючи,, до чого сниться подарунок від чоловіка, звертає увагу на вміст сюрпризу, і особистість приснився персонажа.

Що віщує Міллер?

Пан Міллер, в своєму сонник описує,, до чого сниться приймати презенти, віщуючи надзвичайне щастя, прихильність долі. Молодий панночці, отримати в подарунок від чоловіка красиве, дороге кільце уві сні, обіцяє психологом заміжжя із заможним хлопцем.

Заміжнім жінкам, яким довелося бачити такий сюжет, Міллер віщує щасливий випадок, поява шанувальника.

Подробиці: хто дарував?

Тлумачення сну, в Сучасному універсальному сонник, пов’язане з особистістю того, хто дарує, підносить дар. Так, приснилося, що подарунок дарує:

 • Один — означає, що приятель відчуває симпатію до сплячої красуні;
 • Перехожий на вулиці — до радісного звістки, несподіваної радості;
 • Літня людина — вам дадуть мудру пораду;
 • Начальник — до перспективи злетіти по кар’єрних сходах;
 • Улюблений — на щастя і гармонії у взаєминах;
 • Колега — до труднощів на роботі, можливо — інтриг;
 • Небіжчик — ваші справи підуть в гору, фінансова ситуація стабілізується;
 • Незнайомець — попереджає про приховані помислах оточуючих;
 • Колишній обранець — віщає про труднощі у взаєминах з нинішнім коханим.
 • Про справжні почуття…

  Сонник Мандрівника вважає, що те,, до чого сниться приймати дар, залежить від емоцій сплячої людини, випробуваних при врученні сюрпризу. Наснилося, що отримали подарунок від чоловіка і випробували суперечливі, незрозумілі емоції, означає, що наяву ви упереджено ставитеся до побаченого уві сні персонажу.

  Бачити, що радісні емоції захоплюють з головою — сонник впевнено заявляє, що ви відчуваєте до дарувальника щиру повагу.

  Будьте пильні!

  Молодим дівчатам, бачити уві сні, що подаруночок дарує незнайомець, в реальності слід проявити обережність. Ви занадто довірливі до оточуючих і можете не помітити обману або підступу в словах.

  Жіночий сонник тлумачачи,, до чого сниться подібний сюжет, нагадує про необхідність тримати дистанцію при спілкуванні з малознайомими особами протилежної статі.

  Позбавтеся від сумнівів!

  Наснилися, що отримали кільце в подарунок від чоловіка, але поставилися до дару спокійно або навіть вороже, значить, в реальності відчуваєте невпевненість в своїх силах, власної привабливості. Сонник Стерво радить попрацювати над власною самооцінкою, вважаючи, що саме цього не вистачає сновидящей.

  Про мотиви…

  Фрейд впевнений, що будь-який сувенір, піднесений уві сні особливої ​​протилежної статі, вказує на прагнення персонажа не тільки до встановлення інтимного контакту, але і бажанні зберегти якомога довше ці взаємини, можливо, шляхом вступу в шлюб. Особливо, якщо довелося прийняти кільце в подарунок від чоловіка.

  Попереду — тільки позитив!

  Подарунок від чоловіка пророкує радісні події, відчуття щастя і позитиву. Такий сюжет уві сні кличе на час залишити свої справи, зібратися в захоплюючу подорож або влаштувати невеликий домашній свято.

  Сонник подарунок від чоловіка, до чого сниться подарунок від чоловіка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: