Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник підборіддя, до чого сниться підборіддя уві сні

Те,, до чого сниться підборіддя, свідчить про рішучість і владолюбство або ж видає відсутність таких. Дана частина особи уві сні допоможе краще пізнати себе і розкрити маленькі секрети оточуючих. Сонник зазначає найдрібніші подробиці зовнішнього вигляду символу і розшифровує події, що відбуваються.

Міллер і цирульники

Сонник Міллера роз’яснює,, до чого сниться голити підборіддя. Бачити себе за цим заняттям часто доводиться самодостатнім людям, які звикли контролювати будь-яку ситуацію особисто. Якщо уві сні безглузда галасливий людина відволікає від процесу, наяву підстерігає незначне прикра подія.

Якщо довелося бачити, як голить підборіддя хтось інший, психоаналітик радить розраховувати свої сили. Існує ймовірність взятися за складне, але цікаву справу в пориві ентузіазму, який вичерпається на півдорозі.

Легка небритість

Сонники неоднозначно тлумачать,, до чого сниться підборіддя з волоссям. Якщо мова йде про зухвалу стильною щетині, відрощувати навмисно, Універсальний тлумач каже, що жага змін цілком виправдана.

Коли наснився підборіддя з волоссям, що виросли до незадоволення сновидіння, грядуть неприємності на роботі і розбіжності з друзями.

До чого сниться дівчині вискубувати волосся? Цілителька Килина попереджає про можливі неполадки з ендокринною системою. Коли заміжньої леді трапляється бачити себе з волоссям на настільки видному місці, у неї з’явиться суперниця. Волохате жіноче личко часто обіцяє неприємні сюрпризи.

У подвійній обсязі

У сонниках містяться пояснення, до чого сниться, як у сновидіння виріс друге підборіддя.

 • Якщо таке наснилося, Циганський сонник застерігає від зайвої балакучості;
 • Тлумач Хассе обіцяє звернення за допомогою до державних інстанцій;
 • Коли другий «комір» ускладнює поворот голови, багатство не піде про запас;
 • Роздвоєння уві сні вказує, що зараз не час розпорошуватися на багато справ;
 • Якщо приснився другий подбородочек, належить прийняти відповідальне рішення.
 • Причини роздвоєння

  Найчастіше подвійне підборіддя, підкреслює і підсилює значення того чи іншого тлумачення. Якщо він виявився подвійний через появу ямочки, перед сплячим відкриються нові горизонти.

  Якщо уві сні нижню частину обличчя роздвоїв шрам, сонник Фрейда вважає, що бажано приділяти більше уваги особистому життю і впевненіше давати добро сексуальним фантазіям.

  Бачити підборіддя, подвійний від надлишку жирових тканин, трапляється в хвилини невдоволення собою, переважно у професійній сфері. Коли непривабливу картину доповнюють прищі або інші тому подібні «прикраси», титанічні зусилля пропадуть даремно. На додачу керівництво буде розчароване.

  Трохи геометрії

  Сонник Домогосподарки стверджує, що жирний круглий підборіддя означає добробут, злагода та любов. Неждана прибуток у вигляді виграшу або спадщини відразу вирішить більшість проблем і позитивно позначиться на сімейних відносинах.

  Коли трапляється бачити нижню частину обличчя нарочито великий, прагнення довести свою правоту може стати перешкодою в любові. Витягнута фізіономія свідчить про звичку закривати очі на недоліки другої половинки.

  Якщо уві сні фігурує великий і незграбний подбородочек, Сучасний провісник радить жити за коштами і не влазити в борги: повернути їх буде проблематично.

  Цілуйтеся на здоров’я!

  Тлумачачи, що віщує поцілунок в підборіддя, Еротичний сонник пропонує згадати тактильні відчуття уві сні. Чистота і гладкість віщують бурхливий роман, який наповнить життя новим змістом. Якщо наснилася колючий щетина, символ означає любовну або матеріальну залежності.

  Коли приснилося, що борода заважає цілуватися, тлумачення сну Деніз Лінн вважає відносини безперспективними.

  Бачити уві сні обличчя чоловіка, забруднене чужою помадою, доводиться сновидицей, які наяву намагаються впритул не помічати любовні пригоди чоловіка.

  Сонник підборіддя, до чого сниться підборіддя уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: