Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник підстрижене волосся, до чого сниться підстрижене волосся уві сні

Щоб правильно витлумачити, до чого сняться підстрижене волосся, сонник враховує відношення сновидіння до процесу стрижки. Якщо відвідування перукарні — приємна подія наяву, символ уві сні є добрим знаком. Неприємні асоціації або невдалий результат віщують незначні втрати. Нічого непоправного не станеться — шевелюру, як відомо, властиво відростати.

Тлумачення Густава Міллера

До чого сняться підстрижене волосся, розповість сонник Міллера. Пророцтва пов’язані переважно з бізнесом. Довжина зачіски свідчить про надмірну схильність до економії і підозрілості до людей, з якими доводиться взаємодіяти з обов’язку служби. Сплячий ризикує уславитися скнарою і втратити прихильність клієнтів і колег.

Іноді сюжет вказує на нерозумне використання чого-небудь: життєвих сил, таланту, грошей. Сновидіння закликає розпоряджатися своїми ресурсами більш осмислено, поліпшивши тим самим якість життя.

«Їжачок»? Чому б ні?

Якщо приснилося, що підстрижене волосся вас лякають: ви не збиралися стригтися настільки коротко — сонник попереджає про високу ймовірність опинитися на мілині. Перш, ніж зробити покупку, подумайте двічі.

Коли приснилося, що ви підстриглися коротко, щоб позбутися вошей, снотолкователь Гришиной пропонує дуже життєстверджуюче тлумачення сну. Такий поворот подій уві сні обіцяє рятування від безгрошів’я наяву.

Цікаво дізнатися, до чого сниться, що кучері, які ви мали намір уві сні підстригти коротко, в результаті опинилися довше, ніж були. Англійська сонник віщує можливість подорожі. Вирушати в дорогу чи ні — вирішувати сновидцу. Якщо підстрижене волосся виглядають добре, вояж буде вдалим, якщо незадоволені своїм виглядом — краще залишайтеся вдома.

Перукарський оракул

Якщо наснилася нова зачіска, сонники не тільки пророкують і попереджають, але і акцентують на сильних сторонах сплячого. Ось що означає побачене уві сні:

 • Бачити себе без коси, а підстрижене волосся на підлозі — остерігайтеся обману;
 • Бачити себе з модною стрижкою — моральна готовність до новизни;
 • Зміна іміджу віщує підвищення соціального статусу і самооцінки;
 • Бачити себе в новому образі — вміння пристосовуватися і спілкуватися;
 • Наснилися підстрижене волосся — виправите помилку минулого.
 • Не виконане уві сні намір підстригтися означає страх перед змінами і серйозних любовних відносин.

  Чи задоволені ви собою?

  До чого сниться, що ви підстрижені не так, як хотілося, проте, задоволені собою? Сонник вважає, що вам слід частіше прислухатися до думки друзів, рідних і близьких.

  Якщо приснилося, що зачіска нікуди не годиться, наяву доведеться виправляти чужі помилки. Захоплення копицею на голові свідчить про впевненість в собі і самомилування.

  Якщо уві сні ви підстрижені не за своїм замовленням, а по бажанню майстри з салону краси, в реальності щось може сплутати всі плани. Будьте готові захищати свої інтереси.

  Хто перукар

  Якщо приснилися власноруч підстрижене волосся на голові, сонник Хассе вважає, що ви занадто самовпевнені. Якщо хтось із знайомих стриже вас, в реальній дійсності не будьте занадто відверті з цією людиною. Візит в салон краси загрожує обернутися скандалом.

  Сонник Фрейда пропонує цікаве пояснення,, до чого сниться закоханим наводити красу один у одного на голові. У таких сновидіннях завжди присутній еротичний підтекст. Сновидіння очікують довірчі відносини і глибокі почуття.

  Якщо довелося стригти незнайомої людини, попереду цікава зустріч. Абстрактна фігура уві сні уособлює позитивні зміни у взаєминах з оточуючими, включаючи впливових людей. Зміни позитивно відіб’ються на матеріальному становищі.

  Довіряти чи подружці?

  Коли приснилося, що подруга вкорочує локони уві сні, в реальності від неї можна очікувати неприємних сюрпризів. Не поспішайте слідувати її порад і давати в борг. Якщо подружкіной волосся підстрижене з вашої легкої руки, сонник вважає побачене відображенням ваших щирих почуттів: ви від душі бажаєте їй любові і щастя.

  В інших сонниках зустрічається прямо протилежна трактування, до чого сниться, як підстригає подруга. Незабаром ви отримаєте від неї допомога не матеріального характеру: рада, підтримку, інформацію.

  Стрижка малюка

  Якщо ви підстригаєте волоссячко у дитини — вашого сина чи доньки, Універсальний тлумач обіцяє, що любов і взаємна прихильність між вами збережеться на довгі роки.

  Коли уві сні трапляється підстригати кучері у дитини знайомих, в реальному житті ви подружитеся з його сім’єю.

  Сонник підстрижене волосся, до чого сниться підстрижене волосся уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: