Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник підстригатися, до чого сниться підстригатися уві сні

Що значить — підстригатися уві сні і, до чого сниться цей сюжет, якщо в реальності ви не поспішайте міняти свій зовнішній вигляд? Сонник впевнений: це символічний заклик розібратися в собі і привести думки в порядок. Рідше бачення попереджає про нещастя, втрати і наклепі.

Приготуйтеся!

Тлумачення сну сонник радить починати з його центрового образу. Волосся в мріях символізують життєву енергію і зв’язок з вищими силами.

Наснилося, що вам трапилося підстригатися? Як мінімум готуйтеся до розчарувань, як максимум серйозним бідам.

Бачити, як хтось стриже вам волосся, означає, що ви можете втратити власне або довірена майно. Для бідних це навпаки ознака позбавлення від злиднів і нещасть.

Трактування по Міллеру

Наснилося, що уві сні довелося підстригатися, і нова зачіска вам дуже сподобалася? Сонник Міллера передбачає, що в житті намітився вкрай вдалий поворот. Якщо ж стрижка виявилася потворної, то надмірна марнотратність доведе до біди.

Що ви робите?

До чого сниться, що довелося підстригатися самостійно? В недалекому майбутньому відкриється особиста таємниця, що принесе масу проблем і переживань.

Той, хто сам обстриг уві сні собі волосяні пасма, ризикує накликати гнів керівництва і «вилетіти» з роботи. Бачити, як ви самі підстригаєте локони, на думку сонника, завжди погано. По суті це означає, що ви дієте проти себе.

Жінці постригати самої — до розлучення з чоловіком, всім іншим — до злісних пліток і недостовірним чутками.

Тлумачення нюансів

Сонник радить згадати, якими були волосся до того моменту, коли ви надумали уві сні підстригатися.

 • Довгі — скасування планів, подорожі.
 • Кучеряві, сплутані — нетривіальний вихід, радикальні заходи.
 • Густі — втрата грошей.
 • Здорові — втрата життєвої сили.
 • Тонкі, хворі — позбавлення від хвороби і бідності.
 • Наснилося, що ви надумали підстригатися і обрізали довгу і пишну косу? В реальності пізнаєте великий сором і ганьба.

  Якщо був відрізаний тільки один локон, то готуйтеся до незначної втрати. Уві сні довелося підстригатися наголо? Жінці — до зради, чоловікові — до збитку, молодому хлопцеві — до порядку в армію.

  Не поспішайте!

  Взагалі постригати уві сні на лисо — до повного зубожіння. Наснилося, що вас обстригли під нуль машинкою? Бережіться пограбування. Іноді це знамення раптової загибелі знайомого або друга.

  До чого сниться, що довелося підстригатися і після носити перуку? Намічені зміни в житті або зовнішньому вигляді явно виявляться поганими.

  Пощастило бачити, що уві сні лисина обростає на очах? Сонник гарантує довголіття і успіх, завдяки особистому завзятості.

  Чи не розслабляйтеся!

  До чого сниться, коли сталося підстригатися в перукарні? Приготуйтеся — вас чекає важлива подія. Буде воно поганим або хорошим залежить від результату сновідних зачіски.

  Молодій жінці підстригатися в перукарні означає, що вона доб’ється заповітної мети. Однак сонник не радить втрачати пильність: бачення може попереджати про скандальну історію, яка геть зіпсує репутацію.

  Крім того підстригання в перукарні символізує чуже втручання в життя. Причому це може бути як побутове протистояння чи суперництво, так і чаклунська або потойбічна атака.

  Дотримуйтесь правил!

  До чого сниться, якщо пощастило підстригатися у знайомого перукаря? Успіх принесе неухильне дотримання встановлених принципів і звичок.

  Наснилася стрижка у незнайомого перукаря? Сонник рекомендує готуватися до закидів з боку близьких і реальної небезпеки.

  Підстригання у перукаря чоловічої статі попереджає про сенсаційне подію, жіночого — про розлад у родині та інших особистих відносинах.

  Сонник підстригатися, до чого сниться підстригатися уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: