Сонник підстригати волосся, до чого сниться підстригати волосся уві сні

Якщо приснилося, як довелося підстригати волосся, сонник вважає побачене уві сні попереджає про можливу небезпеку. Все,, до чого сниться стрижка, свідчить про вразливість і ослабленні інтуїції, в такому стані неважко мати неприємності. У таких випадках рекомендується відкласти до кращих часів відповідальні заходи і не дуже довіряти людям: висока ймовірність фінансових втрат.

Для сучасної людини волосяний покрив голови дещо втратив споконвічний сенс: навряд чи сьогодні хтось розглядає свою зачіску як джерело життєвого досвіду і передавач інформації з Космосу. Саме з цієї причини підстригати волосся стало звичайною справою, сакральний сенс стрижки невідомий більшості, має значення лише зовнішній вигляд. Сон намагається нагадати, що зараз не час ризикувати.

До чого сниться підстригти волосся коротко, сонник тлумачить залежно від того, хто клієнт, а хто перукар. Якщо стрижці уві сні піддалася ваша зачіска, наяву вас підстерігає ймовірність зазнати збитків або серйозно розчаруватися в тому, хто вам доріг. Якщо ж вам довелося підстригати волосся, випаде нагода вирішити свої проблеми або просто поживитися за чужий рахунок.

Якщо уві сні ви підстригли волосся коротко людині, до якого небайдужі, сонник вважає, що і в реальності ви візьмете над ним верх і неодмінно досягнете його уваги і захоплення, завоюєте його серце. Проте, сонник закликає не втрачати пильність і ні в якому разі не здавати завойовані позиції. Капітуляція загрожує скандалом і втратою репутації.

До чого сниться підстригати волосся в перукарні, сонник дає нейтральний прогноз. Якщо ви втратили шевелюри з легкої руки людини, якого добре знаєте, існує ймовірність, що в реальній дійсності він буде намагатися маніпулювати вами. Коли ж мова йде про незнайомця, якого ви навряд чи коли-небудь зустрінете, зокрема, про перукаря, стало бути, і побоюватися вам нема кого.

Якщо вам довелося бачити уві сні, як підстригають волосся третій особі, сонник вважає, що сновидіння допоможе вам розставити пріоритети наяву. Приснилося однозначно вказує, кому з дійових осіб дістанеться головна роль, наприклад, хто з них виграє справу в суді. Стати свідком стрижки дуже навіть вигідно: виходячи з побаченого уві сні, ви можете завчасно зайняти вигідну вам позицію.

До чого сниться, як мати підстригає волосся, сонник пояснює вашим прагненням стати подорослішати і відпустити материнську спідницю. Сон дає знати, що при всій повазі до батьків право на власну думку залишається за вами. Цілком можливо, що матері скоро знадобиться ваша допомога, не виключено, що фінансова, так як її справи можуть відчутно погіршитися.

Що кажуть інші тлумачення

Як вважає сонник Міллера, підстригати волосся уві сні загрожує для вашого характеру: ви ризикуєте перетворитися на смутного, буркотливого скнару. Своєю похмурої підозріливістю ви ризикуєте дати зрозуміти оточуючим, що нема чого з вами панькатися, все одно доброго слова від вас не дочекаєшся. Сновидець також ризикує опинитися жертвою обману і шахрайства.

Сонник підстригати волосся, до чого сниться підстригати волосся уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: