Сонник підстригати нігті, до чого сниться підстригати нігті уві сні

Підстригати нігті уві сні — явище не таке вже й рідкісне, як може здатися. Спантеличте питанням,, до чого сниться подібне бачення, і ви будете здивовані, як багато різних тлумачень дають сонники таким мріям. Давайте розглянемо декілька прикладів сновидінь, в яких сновидець робив манікюр.

Сонник Міллера

Бачите, що прийшла пора підстригти свої нігті? Це ознака того, що вам доведеться важко працювати, а винагорода, на жаль, буде мізерним. А якщо наснилося, що ви підстригаєте нігті, які начебто і не вимагають ніяких маніпуляцій, то будь-яка робота, якою б вона не була, доставить вам задоволення. Вирішили підстригти нігтики, який зламався? Бійтеся хвороби або скандалів.

Короткі трактування

Наснилося, що ви «точили кігтики», але абсолютно немає ні часу, ні можливості «копатися» в сонниках? Скористайтеся короткими трактуваннями і дізнайтеся, до чого це сниться.

 • Робити уві сні манікюр — ви намагаєтеся приховати свої плани від усіх.
 • Педикюр, зроблений уві сні самому собі — символ вимушеної поїздки.
 • Підстригати нігті іншому — будете виконувати важку роботу за сущі копійки.
 • Стригти уві сні нігтики малюкові — до сімейних клопотів і турбот про близьких.
 • Бачити дитину, обрізати собі ногтікі — до знайомства з людиною, який вас здивує.
 • Манікюр, як символ складнощів

  Дівчата, якщо вам приснилося, що ви займаєтеся підстриганням «кігтиків» на руках, згадайте, наскільки довгі вони у вас були. Якщо їх довжина була вражаючою, то найближчим часом остерігайтеся вступати в суперечки, вони чреваті для вас затяжними конфліктами, попереджає Сучасний сонник. А ось коротко стрижені нігтики на руках обіцяють нудьгу.

  Підстриганням нігтів на руках займався чоловік і тепер цікавиться,, до чого сниться подібне? Для нього відповідь знайдеться в Місячному сонник, і тлумачення сну повинно змусити задуматися: якщо нігтьові пластини були обрізані занадто коротко, то людина, на якого він розраховує, може його просто «кинути».

  Педикюр, або «Все тече, все змінюється…»

  До чого сниться сон, в якому спляча людина підстригає нігті на ногах, має зацікавити і жінок, і чоловіків. І ось, що воно означає: стригти нігтики на правій нозі — вам доведеться кудись переїхати, причому вимушено. На лівій ніжці педикюр робити — до пересування по службових сходах, а ось куди, вгору або вниз, підкажуть нюанси: підстригали нігті на ногах собі — до підвищення; пальці на лівій ніжці належали не вам — це означає, що вас знизять на посаді або знизять зарплату.

  Неприємності уві сні — знак поразок і перемог наяву

  Наснилося, що ви змушені підстригати нігті, так як вони обгризені — до спроб що-небудь виправити в неприємний інцидент. Бачити уві сні, що ви обрізаєте зламаний «коготок» — за версією Жіночої сонника, це знак того, що ви перебуваєте зараз в такому стані, коли «зламати» вас під силу будь-нісенітницю.

  А ось, яку трактування видає сонник міс Хассе мрію, в якій ви фарбуєте брудні і обламані нігтьові пластини яскравим лаком: таке, здавалося б, неприємне бачення символізує успіх. Ви зумієте вибратися з усіх колотнеч і «прикрасити» своє життя яскравими фарбами.

  Сонник підстригати нігті, до чого сниться підстригати нігті уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: