Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник підстригти чубчик, до чого сниться підстригти чубчик уві сні

Підстригти чубчик уві сні, бачити себе з новою зачіскою — до змін на робочому місці, зміні сексуального партнера, місця проживання. Сновидіння означає, що людина готова до підвищення по службі, творчих злетів і подорожам. Просто чудово, якщо наснилося, що новий імідж вам сподобався. До чого сниться стильна стрижка, докладно розповідають традиційні сонники.

Сонник Міллера і його оптимістичні трактування

Тлумачення сну, в якому доводиться вкорочувати волосся, у психологів зводиться тільки до хороших трактуванням. Сонник Міллера закликає до рішучих дій наяву. І тоді задумане здійсниться в короткі терміни. До чого сниться бачити себе в перукарському кріслі, він пояснює так:

 • Зрізати чуб самому собі — до загального визнання, творчим успіхам;
 • Виявитися в руках майстра — до подорожей, відряджень;
 • Розглядати нову зачіску — до вчинення сміливих вчинків;
 • Підстригти чубчик іншій людині — до змін в особистому житті.
 • Попереду щасливий шлюб, міцні відносини

  Доленосні зміни традиційні сонники обіцяють всім, кому довелося підстригти чубчик уві сні незнайомій людині. Сновидіння означає зустріч з людьми, які можуть стати супутниками життя на все життя. Причому, такий союз буде перспективним для обох партнерів, а його міцність здивує навіть скептиків.

  Особливо добре, якщо наснилося, що зачіска вийшла вдалою. Ідеально рівний зріз свідчить про правильний вибір партнера, цікавим та незабутнім зустрічам. Якщо уві сні вам і вашим ножиць довірився близький друг, родич, знайте — на цю людину можна покластися у всіх сферах життя, довірити йому найцінніші секрети.

  Готуйтеся до поїздок, зустрічі гостей

  Чоловікові бачити себе уві сні з ножицями в руках у власного чола — до далекої поїздки, тривалого пригоди. Молодому хлопцеві цілком ймовірно прийде повістка в армію, якщо наснилося, що він рівняв волосся за допомогою ножиць. Чим рівніше вдалося підстригти чубчик, тим вигідніше виявиться контракт або відрядження.

  Відвідування екскурсій, подорож на особистому авто, або з групою туристів в автобусі — саме те,, до чого сниться спроба зрізати чуб перед дзеркалом. Іноді сонники попереджають про прибуття великої кількості гостей.

  Сміливо приймайте відповідальні рішення

  Підстригти чубчик в присутності сторонніх, замість того, щоб довірити свою шевелюру майстру — до сміливих вчинків. Якщо приснилося, що оточуючі були збентежені — готуйтеся до визнання ваших талантів, публічних виступів.

  До чого сниться відстригти чуб повністю, розповідає сонник Нострадамуса. Виявляється, безрозсудну поведінку уві сні призведе до стрімких дій наяву. При цьому не рекомендується слухати чужі поради, а максимально зосередитися на особистих відчуттях, на власній інтуїції. Всі рішення приведуть до перемоги, позитивних результатів.

  Сонник підстригти чубчик, до чого сниться підстригти чубчик уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: