Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник проліски, до чого сниться проліски уві сні

Передвісники життя і пробудження, якими є проліски, уві сні символізують відродження, ніжність і оновлення. До чого ще сняться ці тендітні весняні квіти? Сонник обіцяє прибуток і задоволення, а також воскресіння, здавалося б, давно забутого почуття — перше кохання.

Сонник Міллера про благополуччя

Бачити багато пролісків, що розпустилися в саду, пророкує сонником Міллера, приємні придбання і задоволення. Приснилися білі квіти віщують тугу, печаль, зів’ялі або засохлі — обіцяють неприємності. Юній дівчині, якій уві сні подарували великий букет весняних квіточок, Міллер віщає про одночасне появі декількох залицяльників.

Весняний подарунок — ознака симпатії

Витлумачуючи, до чого сняться проліски, які подарували, сонник радить звернути увагу на особистість дарувальника. Так, отримати в подарунок ніжний букетик від абсолютно незнайомої людини, віщає про швидкі зміни в особистому житті сплячої людини.

Незважаючи на кілька тривожне сновидіння, в якому небіжчик подарував Вам проліски, воно має позитивну трактування. Тлумачення сну підказує про сприятливі події, які дозволять виконати заповітну мрію. Отримати букет з рук нинішнього партнера, передрікає сонником тривалий розвиток відносин, що обов’язково закінчиться весіллям закоханих.

Бачити, що проліски уві сні подарував чоловік, який в минулому був об’єктом Ваших перших симпатій, свідчить про можливе відновлення почуттів і закоханості по відношенню до персонажа. Однак навіть якщо приснився людина переживає ті ж емоції по відношенню до Вас, ваше возз’єднання довго не триватиме і неминуче призведе до розчарування і краху ілюзій.

Збирати проліски уві сні — до прибутку наяву

В сонник XXI століття є пояснення,, до чого сниться збирати білі квіти. Снотолкователь повідомляє про швидке святкуванні успішної перемоги або підвищення по службі. Людям, які в реальній дійсності присвячують багато часу побудови власної кар’єри, приснилося бачення віщає про вдалий момент проявити себе.

Щоб зрозуміти,, до чого сниться рвати проліски, досить знати, що тлумач Езопа порівнює приснилися квіточки з воскресінням романтичних почуттів, прихильності, першої закоханості. Виходячи з цього, виривати їх уві сні, свідчить про спроби сплячої людини заглушити потік приємних спогадів.

Сучасний снотолкователь пояснює сновидіння, в якому довелося збирати проліски, передвістям хороших звісток і світлих моментів життя. Рвати ці квіточки на галявині, де багато різної рослинності, віщує про можливість зробити правильний вибір, який в подальшому принесе велику фінансову прибуток і успіх.

Готуйтеся до приємних вражень

За версією снотолкователя XXI століття, бачити розпустилася білий пролісок, вважається символом швидкої поїздки, яка внесе в життя сплячої людини море позитивних емоцій, неймовірних вражень і цікавих знайомств. Крім цього, Ви відновите моральні і фізичні сили, відпочивши від повсякденних турбот і морочливих справ.

Поляна, усипана уві сні ніжними квіточками, трактується сонником Езопа, як символ деякого етапу життєвого періоду, який Ви проведете в сентиментальних роздумах про минуле.

Сонник проліски, до чого сниться проліски уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: