Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник подруга, до чого сниться подруга уві сні

Сон, в якому головна дійова особа — ваша подруга обіцяє, що нудно не буде: вас чекає багато спілкування і можливість вирішити проблему нетрадиційним і несподіваним способом. У той же час, сонник рекомендує звернути увагу на незвичайний зовнішній вигляд або дивацтва в поведінці приснилося подруги. Важливу роль відіграють сюжет сновидіння і настрій, навіяне цим сном.

Якщо наснилася вагітна подруга, сонник пропонує виходити з ваших власних почуттів. Якщо цей факт викликає у вас радість, значить, сон обіцяє прибуток, довгоочікувану звістку, моральну підтримку. А от для чоловіка це небажаний сон — нічого, крім клопоту та тяжких зобов’язань він не принесе.

Якщо колишня подруга, з якою ви не сварилися, в той же час, давно не спілкувалися, уві сні виявляє ініціативу, наприклад, дзвонить вам по телефону або йде по вулиці назустріч, сон говорить про те, що ви втомилися від спілкування в принципі. Вам зараз необхідно хоча б ненадовго залишитися наодинці з собою і своїми думками, адже треба багато чого обміркувати і переглянути.

Хлопець подруги сниться тим, хто стоїть на порозі серйозних змін, але поки не готовий зробити вирішальний крок. Не дивно: адже належить перевернути з ніг на голову не тільки все навколо, але і всередині себе, і шляху назад вже не буде. Сонник вважає, що цей сон перевіряє вас на міцність: наскільки далеко ви готові зайти, ризикнете чи зазіхнути на святая святих — хлопця, в якого закохана подруга.

Як ні парадоксально, але весілля подруги уві сні ні до чого доброго не приведе. Причому, як стверджує сонник, ніж позитивніше сон і веселіше весілля, тим в більш нехорошу історію може потрапити ваша подруга. Як показує багатовіковий досвід, цей сон краще не ігнорувати в надії, що все обійдеться.

Краща подруга увійшла в ваш сон з однією-єдиною метою — нагадати про своє існування. Сонник вважає, що подруга думає про вас, збирається подзвонити або зайти в гості, можливо, з компанією. Поцікавтеся, як поживає подруга, адже поки ви не бачилися з нею, могло стільки всього статися.

Якщо приснилося, що подруга померла, вважайте цей сон не більше ніж нічним кошмаром. Якщо погортати будь сонник, неважко помітити, що жоден моторошний сюжет сновидіння обіцяє повторитися наяву — сон взяв його на себе, ніж та позбавив від подібної події в реальному житті.

Незважаючи на те, що це всього лише сон, сварка з подругою красномовно свідчить про те, що ви зараз готові воювати з усім світом, відстоюючи істини, зрозумілі тільки вам. Причому налаштовані настільки рішуче, що навіть подруга може потрапити під роздачу, якщо випадково опиниться на вашому шляху. Сонник радить бути терпимими і обачнішими, інакше не уникнути конфліктів в будинку, на роботі і навіть у громадських місцях.

До чого сниться смерть подруги? Сонник трактує цей сон як прояв психологічної залежності. Ваша дружба нагадує гру в одні ворота: вам настільки дорого ваша подруга, що ви готові на багато що, аби не втратити її, а натомість отримуєте лише поблажливість. Подумайте, чи дійсно вас влаштовує такий стан речей?

Якщо вам приснилася подруга у весільній сукні, їй загрожує серйозна сварка, домашні негаразди і навіть хвороби і травми, причому неважливо, вірить ваша подруга в сонник чи ні. Прийміть цей сон як застереження і будьте морально готові надати підтримку, коли подруга буде в ній масової потреби.

Сон, в якому ваша подруга вийшла заміж, сонник пояснює вашим настроєм: в даний момент вам здається, що життя несправедливо проходить повз, найбільші горіхи дістаються беззубим. Також подібний сон може служити пересторогою, адже заздрити можете не тільки ви, але і вам. Придивіться уважніше до тих, кого звикли довіряти.

До чого сниться чоловік подруги? Сон означає, що ваша тривожність ніколи не дозволяє вам повністю розслабитися, а моральні підвалини неабияк псують вам життя. Сонник радить бути вимогливими і не поспішати хапатися за перший-ліпший варіант, навіть будучи в стані активного пошуку. Одним словом, дотримуйтеся здорового глузду і золотої середини.

До чого ще сниться подруга

Якщо сниться, що подруга народила, значить, у вашого чергового спільного проекту є всі шанси на успіх. Сон обіцяє удачу в усіх сферах життя — в бізнесі, на особистому фронті, в подорожах і розвагах. Подруга також сповнена ентузіазму, ваша дружба заснована на взаємних інтересах і захопленнях.

Цілуватися з подругою уві сні — значить переглядати свої колишні погляди на життя, причому радикально. Сонник каже, що ви більше не можете, та й не бажаєте залишатися в минулому. Звичні підвалини стали тісні для вас, і ви вирішили згорнути з второваною дороги. У глибині душі ви сподіваєтеся, що подруга піде за вами.

Коли сниться стара подруга, сонник може витлумачити цей сон неоднозначно. Ключову роль тут відіграє особистість подруги і якості, якими вона володіє — можливо, саме їх вам не вистачає зараз. Якщо ви хотіли щось попросити, але боялися відмови, можете сміливо звертатися, побачивши цей сон — подруга з радістю піде вам назустріч.

Якщо приснилося зрада подруги, сонник вважає, що масштаби катастрофи перебільшені: подруга всього лише діє за вашою спиною для вашого ж блага. І все ж сонник наводить на роздуми, адже не секрет, що союзники можуть заподіяти більше шкоди, ніж противники. Одним словом, поговоріть як подруга з подругою, і все стане на свої місця.

Сонник Фрейда стверджує, що секс з подругою уві сні цілком може бути навіяний її таємними бажаннями і еротичними фантазіями. Не виключено, що подруга незабаром запропонує вам щось подібне. Втім, існує й інша точка зору: сон може свідчити про вашу незадоволеності і жадобі експериментів. Подруга — якраз та людина, до якого ви звикли і яким довіряєте, отже, цілком підходящий об’єкт, як мінімум уві сні.

До чого сниться, що подругу вбили? Сон говорить про те, що ви занадто прив’язані до своєї подруги. Сон хоче всього лише нагадати, що не виключені обставини, які можуть розлучити вас. Обставини зовсім необов’язково трагічні: можливо, ваш спільний егрегор просто-напросто вичерпав себе.

Коли сниться, що подруга плаче, сон слід тлумачити з точністю до навпаки: вашу подругу чекає радість. Серед варіантів, які перераховує сонник, як глобальні зміни в кращу сторону, так і просто можливість від душі повеселитися.

До чого сниться сон, в якому довелося лаятися з подругою? Сонник стверджує, що об’єктом вашої агресії насправді є зовсім не подруга, а окремо взяті риси характеру одного з вас або зовнішні обставини, що перешкоджають вашій дружбі.

Сон, в якому мала місце бути бійка з подругою, говорить про вашу схильність мріяти про нездійсненне. Втім, це не більше, ніж погляд з боку. Насправді вам просто подобається приголомшувати оточуючих своїми успіхами. Сонник обіцяє, що і на цей раз вам вдасться здійснити задумане, правда шлях до мрії буде довгий і тернистий.

Якщо сниться подруга з дитиною, яка в реальному житті поки бездітна, сонник прогнозує, що вона в недалекому майбутньому стане мамою. А може бути і так, що сон поволі готує вас до материнства.

Вам напевно доводилося обіймати подругу наяву, почасти сон навіяний спогадами про цю подію. Сонник часто трактує дружні обійми як знак підтримки, причому не тільки моральної.

Подруга дитинства, яку ви давно не бачили, сниться, щоб нагадати про нереалізовані прагненнях, змусити знову поглянути на світ очима дитини. Сонник закликає скинути баласт негативу і постаратися відновити себе.

Якщо наснилася гола подруга, сон, на жаль, не принесе їй нічого доброго. Можуть початися проблеми зі здоров’ям, не виключено розставання або складності у відносинах з коханим, побутові неприємності. Сонник закликає бути поруч в скрутну хвилину, хіба не для того потрібна подруга?

Сонник пропонує звернути увагу на те, як виглядала мама подруги, що говорила і робила, в якому була настрої. Ці важливі деталі допоможуть точніше витлумачити сон. Якщо мама виглядала нездоровою, в брудній або занадто бідною одязі, плакала або скаржилася — сон передвіщає збитки. А якщо пашить здоров’ям, святкове, привітна — у подруги відбудеться радісна подія, яке торкнеться і вас.

Зрада улюбленого з подругою уві сні говорить про те, що ви чогось серйозно побоюєтеся наяву, до речі, як стверджує сонник, небезпідставно. Ви інтуїтивно здогадуєтеся, що над вами збираються хмари, але поняття не маєте, в якій стороні вдарить грім. Цей сон — попередження, будьте напоготові, поки не відчуєте, що смутний період позаду.

Сонник подруга, до чого сниться подруга уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: