Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник подруга у весільній сукні, до чого сниться подруга у весільній сукні уві сні

До чого сниться подруга у весільній сукні? Сонник дає кілька різнопланових тлумачень такого сюжету. Бачення уві сні може стати передвістям удачі, заміжжя для цієї дівчини або прекрасним ознакою для сплячої. Але іноді воно попереджає про можливі конфлікти, складнощі.

Подружка доб’ється успіху

Сонник стверджує: бачити подругу в весільній сукні уві сні — відмінний знак. Їй незабаром посміхнеться удача, а ви повинні попередити про це.

Наснилася приятелька, одягнена для одруження? Сюжет обіцяє одержання запрошення на якийсь захід, де ви познайомитеся з приємними цікавими людьми.

Таке бачення уві сні говорить про те, що вона досягла більшого, ніж ви. Сонник підказує: треба порадіти і пам’ятати: сьогодні знайома зробила це, а завтра повезе вам.

Попереду щасливий шлюб, важливі зміни

Приснився сюжет про подругу-нареченій обіцяє жінці отримання подарунків, придбання обновок.

Бачити свою кращу подругу в весільній сукні означає: сплячу чекає ув’язнення щасливого шлюбу.

Краща подружка, вбрана нареченою уві сні, віщує, за сонником, приємну зустріч або важливі життєві зміни. Зміни стосуватимуться сновідіци, але приятелька візьме активну участь при цьому.

Сонник Міллера: позбудьтеся від заздрості

До чого сниться подруга у весільній сукні? Наяву дівчина добилася більшого успіху, ніж спляча, і сновидицей трохи заздрить. Потрібно не показувати, перебороти це неприємне почуття, інакше втратите вашу дружбу.

Вдалий хід справ або неприємності

Чоловікові бачити такий сюжет уві сні означає: треба буде кар’єрний ріст, вдалі інвестиційні проекти і відмінна прибуток.

До чого сниться вибирати весільне плаття разом з нею? Сонник акцентує увагу на його зовнішній вигляд. Якщо підібрали гарне, дороге — попереду вдале протягом справ, приємні знайомства. Вибирати занадто убоге — чекають неприємності, конфлікти, збитки.

Наснилося вибирати його разом з подружкою? Наяву жінка звернеться до вас за допомогою, щоб прийняти рішення. Тут також важливо, яке саме ви вибрали. Нове, гарне віщує правильний вибір. Брудна або рване — події, про які згодом доведеться шкодувати.

Попереду зміни і примирення після сварки

Купівля нового вінчального вбрання уві сні разом зі знайомою обіцяє удачу на роботі, ділових починаннях. Така покупка віщує примирення з людиною при давньою сварці.

До чого сниться білий наряд нареченої на подрузі? Сонник стверджує: сновидицей чекають зміни. Причому, чим радісніше виглядає дівчина, тим приємніше майбутні зміни.

Наснилося, ніби ваша приятелька в білому — для церемонії одруження? Наяву вона незабаром вийде заміж. Якщо заміжня — дізнаєтеся новина про неї.

Якого кольору воно було?

Тлумачення сну залежить від кольору:

 • Біле — належить вечірка, веселий захід з друзями;
 • Чорне — отримаєте неприємні звістки про неї;
 • Червоне — домігшись успіху, вона може загордився;
 • Рожеве — дівчина кілька наївна, тому вам доведеться «відкривати їй очі» на деякі речі;
 • Блакитне — свідоцтво її тонкою чутливою натури, тому будьте обережні при спілкуванні.
 • Також чорний вінчальний наряд означає: райдужні плани приятельки не здійсняться.

  Сонник подруга у весільній сукні, до чого сниться подруга у весільній сукні уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: