Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник підніматися в гору, до чого сниться підніматися в гору уві сні

Підніматися в гору уві сні часто провіщає подолання труднощів, випробування, досягнення мети через перешкоди. Однак для розуміння,, до чого сниться сюжет, сонник пропонує і інші значення: кар’єрний ріст, виконання бажань, удача, прибуток.

Рух до майбутнього

До чого сниться підніматися в гору? Сонник підкреслює: це символ оновлення, руху до майбутнього. Якщо не відчували при цьому втоми — зможете добре виконати майбутню працю і досягти успіху. Втомилися? Ви хочете занадто багато чого, краще відпочиньте.

Бачити, як йдете вгору уві сні означає: вклавши достатньо праці, досягнете мети. По крутій горі — виникнуть серйозні складності.

У вас відкриються нові можливості

Наснилося рухатися вгору? Сонник сповіщає: попереду виконання бажань, поліпшення соціального становища. Підйом вгору уві сні віщує сплячому, якщо він хворий, зцілення.

Підніматися на священну гору — більш чітке розуміння причинно-наслідкових зв’язків, відкриття у себе нових можливостей, оновлення світогляду.

До чого сниться бачити невелику гірку з піску або землі? Наяву зустрінете легко переборні перешкоду. Піднятися туди уві сні — дозволити тимчасове непорозуміння. Підкорити круту крижану гірку за допомогою льодоруба — наяву подолати важкий час, вирішити свої проблеми за допомогою друзів.

Завершення складного періоду, відновлення справ

Спускатися з неї, за сонником, має двояке тлумачення. З одного боку, це віддалення від мети, невдачі в справах. Але бачення також підказує: важкий період завершується. А якщо спускалися легко — вирішите проблеми, що здавалися раніше важкими. Вас чекає удача, прибуток.

Приснився підйом пішки означає: завдяки власним працьовитості успішно подолаєте всі негаразди, перешкоди.

Підніматися в гору пішки уві сні: після перерви знову продовжите важливу справу. На велосипеді — сонник обіцяє знайомство з людиною, здатним вірно любити.

Яким був підйом?

Тлумачення сну залежить від того, як саме ви це робили:

 • Пішки — цілеспрямованість при досягненні задуманого;
 • На машині — попереду швидкий кар’єрний ріст;
 • На велосипеді — відкриються чудові перспективи, нові можливості;
 • На лижах — чекають труднощі;
 • З людиною — друг, родич, який підтримає в радості і допоможе подолати труднощі.
 • Приснився підйом на машині трактується як приємні зустрічі з друзями, колегами. Їхати на машині наверх по схилу уві сні обіцяє несподіваний поворот подій.

  Підніматися в гору на лижах означає: хоча сплячий вибрав для кар’єри нелегкий шлях, його чекає яскрава самореалізація.

  Сонник Міллера: попереду випробування

  До чого сниться підніматися в гору? Чекають серйозні випробування. Якщо ніяк не можете зійти нагору — надії зазнають краху.

  Непростий шлях обіцяє великий успіх

  Наснилося піднятися на вершину? Ви вдало скористаєтеся вигідними обставинами або приймете рішення, несподіване для оточуючих.

  Піднятися уві сні на вершину і оглядати зверху відкрився вид — досягнете успіху, пройшовши досить непростий шлях.

  Бачили снігову громаду, куди збираєтеся підніматися? Сонник підкреслює: обов’язково треба зібрати всі сили і домогтися запланованого у що б то не стало.

  Важка праця, але результат вас порадує

  До чого сниться підніматися в гору, що має снігову вершину? Попереду важкий перешкоду. Однак, сконцентрувавшись, сплячий його подолає, заслуживши високу оцінку навколишніх.

  Наснилося намітити собі за мету дуже високу гору? Сонник попереджає: має бути важка робота, вирішення непростих завдань. Але досягнутий результат виявиться досить значним.

  Сонник підніматися в гору, до чого сниться підніматися в гору уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: