Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник підніматися, до чого сниться підніматися уві сні

Підйом, куди б і ким би він не проводився — символ досягнення намічених висот. Дуже добре, якщо людина уві сні змушений підніматися, хоч по добрій волі, хоч з примусу — в будь-якому випадку його чекає удача. А ось, до чого сниться підняття предметів — це окреме питання. І краще за всіх з ним впораються сонники.

Коротко, але по суті

Короткі тлумачення придумані для тих, хто з якихось причин не може або не хоче згадувати свої мрії цілком. Ось які пояснення дають сонники, якщо уві сні вам довелося підніматися кудись або щось піднімати.

 • Підніматися в сні на височину — до досягнення пошани і поваги.
 • Бачити піднімаються в повітря предмети — ваші проблеми вирішаться самі собою.
 • Підніматися по скелі на її вершину — знак зародження нової мрії.
 • Бачити власне тіло, що витає в повітрі над ліжком — знак душевного спокою.
 • Уві сні у вас піднявся артеріальний тиск — проблеми «задавлять».
 • Сниться, що в крані посилився тиск води — випадкова подія допоможе вам у чомусь.
 • Підніматися до стелі по драбині — приклавши зусилля, досягнете мети.
 • Ставити на дах прапор — ви зумієте відстояти свою думку в суперечці.
 • Бачити, як чоловік піднімає штангу — ви захоплюєтеся чиїмись успіхами.
 • Підняти із землі гудзик — знайдете спосіб вирішити поставлену задачу.
 • Підібрати сумку і побачити в ній гроші або золото — придбаєте щось цінне.
 • Зняти трубку телефону і почути в ньому музику — до радісних звісток.
 • Сонник Г. Міллера

  За версією сонника Міллера, підйом символізує удачу. Якщо вам приснилося, що вам підняли зарплату або підвищили на посаді — то це означає, що ваше вміння робити правильні висновки допоможе досягти успіху.

  Уві сні ви піднімаєтеся високо над землею? Вас чекає несподіване багатство. А якщо наснилося, що ви не змогли дійти до вершини, піднімаючись на висоту — це означає, що ваші сподівання навряд чи виправдаються.

  Прагнення наверх, як символ успіху

  До чого сниться підйом по сходах, відомо всім сонникам. Але версії можуть відрізнятися. Наприклад, на думку Сучасного сонника, підніматися по сходах на горище — до поліпшення соціального становища. А сонник Фрейда дає інші тлумачення: підйом по сходах — це символ статевого акту. Якщо ви, піднімаючись, не відчуваєте втоми, значить, сексуальне життя вас влаштовує.

  Підніматися на хмарочос на ескалаторі — до успіху вас приведе чиясь допомога. А якщо ви, піднімаючись по сходах, зупиняєтеся по поверхах, щоб відпочити — шлях до успіху буде неспішним.

  Спортивні досягнення — знак роботи над собою

  Хочете знати, до чого сниться, що ви повзе по канату? Загляньте в Жіночий сонник. Тлумачення сну порадує: ви зумієте подолати всі перешкоди. Наснилося, що качаєте прес або ноги? Наяву ви стурбовані своїм зовнішнім виглядом. А ось піднімати тяжкості уві сні — знак непосильної ноші, яку ви звалили на себе.

  Займаючись уві сні паркуром, ви бачите себе, що піднімається в будинок не по сходах, а по перилах балконів — вчіться контролювати свої вчинки.

  Екстремальні захоплення, або На що ви готові заради мети…

  Цікаву трактування пропонує сонник Цвєткова, якщо уві сні ви ходили під вітрилом на хвилях — незважаючи на любов до незалежності, ви готові підкоритися чужій волі, аби домогтися бажаного.

  А якщо уві сні ви піднімаєтеся по крутому схилу — наяву вам доведеться зіткнутися з тим, що не всі сприймуть ваші ідеї. Ще гірше, якщо вам довелося падати, зірвавшись при підйомі по крутому схилу — можете розпрощатися зі своїми планами.

  Прогулянки по окрузі, як очікування радості

  Наснилося, що ви піднімаєтеся на міст помилуватися навколишнім пейзажем? До чого сниться підйом на міст підкаже сонник Ванги: якщо у вас є пара, то жіноча її половинка незабаром завагітніє. Одиноким підніматися уві сні на міст — до зустрічі з «Долею».

  Гуляючи по берегу моря, ви бачите, як в небо піднімається вода, перетворюючись на пару? Все, що від вас залежало, ви зробили, тепер чекайте результату своїх вчинків. А ось підніматися на каруселі — ознака вашого дитячості і навмисною наївності.

  Йти в похід, або Як складаються стосунки…

  До чого сниться, що ви з рюкзаком за плечима ходите по лісах, то піднімаючись на пагорб, то вибираючись з яру? В сонник Медеї можна знайти таке визначення: ходили в компанії — вас чекає веселощі, бродили в самоті — будете нудьгувати і наяву.

  Дівчина бачить уві сні, що хлопець допомагає їй зійти на пагорб — в реальності він зацікавлений нею. Наснилося, що ви заблукали в лісі, і щоб знайти вихід на трасу, піднялися на високий насип? Подивіться на проблеми з боку, швидше зрозумієте, як їх вирішити.

  Підняти людини, як символ клопоту

  Якщо ви уві сні підняли на руки людини і тепер хочете з’ясувати, до чого це сниться, то згадайте, кого саме ви піднімали. Чоловіка або дружину — вам доведеться вирішувати їх проблеми; сина або дочку — клопоти доставлять діти; чужого людини — не знайомтеся ні з ким найближчим часом, інакше новий знайомий стане вам тягарем.

  Підняли на руки кого-то, і бачите, як з його кишені висипаються монети — будьте обережні з чужими речами і таємницями.

  У царстві пирогів і ватрушок, або Від роботи до турботи

  Наснилося, що ви спостерігаєте за тим, як підходить тісто? Незабаром з’явиться нова цікава робота. Тісто піднімається з працею? Щось ви робите неправильно, тому удача обходить вас стороною. А якщо наснилося, що ви напекли з тіста багато пирогів і булок — чекайте приїзду гостей, пророкує сонник міс Хассе.

  Сонник підніматися, до чого сниться підніматися уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: