Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пахви, до чого сниться пахви уві сні

Пахви — це таємна частина людського тіла. Однак їх охайність є дуже важливим показником того, як за собою доглядає людина. Побачити уві сні пахву — знак того, що у вас може з’явитися якась своя таємниця або вам довірять чужий секрет, а от якими вони будуть: «з душком» чи ні, можуть підказати сонники, якщо ви поставите метою з’ясувати, до чого сняться пахви.

Короткі тлумачення

У величезній кількості тлумачень дуже легко заплутатися, тому сонники пропонують полегшений варіант — короткі трактування. Дізнайтеся,, до чого сниться пахва, не вдаючись до допомоги досконального вивчення приснився сюжету.

 • Вимиті і поголені пахвові западини — ознака «чистоти» думок.
 • Смердять пахви бачити уві сні — до публічного ганьби.
 • Наводити їх в порядок — чекайте змін на краще.
 • Збривати «рослинність» під руками одного — наяву ви допоможете йому відновити репутацію.
 • Порізатися під час наведення «марафету» — позбутися від труднощів буде складно.
 • Заплітати уві сні коси під руками — до нестандартного підходу у вирішенні проблеми.
 • Як пояснює сонник Міллера

  Сонник Міллера, будучи одним з найбільш точних і повних тлумачів сновидінь, дає кілька роз’яснень того, до чого сняться пахви і догляд за ними.

  Бачите, що ваші пахвові впадинки покриті густий «рослинністю», яка до того ж продовжує рости? Чекайте несподіваних поворотів долі. А якщо ви бачите, що волосяного покриву «торкнулася» сивина — то приготуйтеся до складного періоду, що загрожує або втратою грошей, або розставанням з коханим.

  Інше тлумачення сну говорить: занадто ретельне гоління плечових ложбінок — це дуже невтішний знак, що передвіщає втрату вигідних зв’язків і контактів, а так само погіршення відносин з партнерами.

  Охайні западини — привід для радості

  Наснилося, що ви голите і миєте свої пахви? Відмінно! Ось, що з цього приводу «говорять» сонники.

  Східний тлумач обіцяє радісні новини того, хто уві сні голив волосся у себе в поглибленнях під плечима. А якщо волосся були настільки довгі, що їх потрібно було не голити, а зістригати ножицями, то це означає, що звісток, які вас так порадують, ви чекали дуже довгий час.

  Голити уві сні волосся в своїх пахви означає позбавлення від поганої слави, вважає сонник Білого Мага. А в тлумачі сновидінь Ванги ви знайдете таке трактування гоління довгою «поросли»: все фінансові «негораздо» кануть в небуття.

  Волохаті пахви, або Задумайтесь про свої вчинки…

  Наснилося, що хтось побачив ваші волохаті пахвові западини, і тепер ви хочете дізнатися,, до чого сниться такий конфуз? Допоможе в цьому сонник Цвєткова: вам довірили якусь таємницю, яка містить в собі далеко не безневинні подробиці. А якщо волохаті пахви уві сні ще й смерділи, то цей секрет може і вас заплямувати.

  А ось за версією Ісламського збірника сновидінь, неголені пахви — це знак наявності великих боргів у сновидіння. А якщо наснилося, що неголені ямки під руками видають смердючий запах, то це попередження, що необхідно вирішити всі питання, пов’язані з борговими зобов’язаннями, щоб не потрапити в скрутне становище.

  Сонник пахви, до чого сниться пахви уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: