Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник підмітати, до чого сниться підмітати уві сні

Підмітати уві сні, є знаком, що сповіщає наближення істотних змін в житті людини. Щоб розібратися, до чого сниться дана картинка, слід ретельно пригадати своє сновидіння в найдрібніших деталях, і, сформувавши осмислену і повну картинку, подивитися її значення в сонник.

У більшості сонників, тлумачення снів — підмітати, носить позитивний характер. І обіцяє благополуччя, налагодження сімейних уз і різних побутових питань.

Можливість потерпіти непоправні збитки і втрати, ось що означає уві сні підмітати підлогу, згідно Сучасному сонником. Віник в руках, свідчить про зміни в житті. Купувати віник з метою провести прибирання в будинку — знак участі в заплутаній справі, яке вплине на матеріальне і фінансове становище сплячої людини. Прибирати сміття великий мітлою, тлумачиться як наступ веселого життя, повної розваг і забав.

Сонник Ванги тлумачить що означає підмітати уві сні, як передвістя успішності і процвітання. Досягнення в робочій сфері набагато підвищаться, якщо сновидец навчиться не суперечити начальству, люто відстоюючи свою точку зору, а в конструктивному діалозі спробує донести свою позицію, поблажливо ставлячись до недоліків впливових персон.

Сонник Міллера — підмітати підлогу або вулицю, тлумачить як наступ позитивного періоду в житті. Якщо господиня втратила віник або мітлу, то в житті панянка може виявитися неохайною господинею, нездатною навести лад і затишок в оселі, що в подальшому принесе масу прикрощів.

Бачити сон, як покійний підмітає у дворі будинку, говорить про почуття провини сплячої людини до мертвих, яке не дає йому рухатися в перед і досягати нових вершин.

Що і де прибирати

Для того щоб детальніше дізнатися, до чого сниться прибирання, важливо звернути увагу на місце, яке забирається і вид сміття.

Якщо заміжній жінці довелося підмітати в хаті уві сні, значить, незабаром настане гармонія і взаєморозуміння між домочадцями. Господиню почнуть цінувати і допомагати по господарству, ставлення чоловіка і дітей покращиться, всі домочадці здорові і щасливі.

Уві сні підмітати килим, ретельно позбавляючись від сміття, тлумачиться сонником, як бажання або можливість людини змінити місце проживання, переїхати в нову квартиру. Дівчині дане сновидіння означає швидкий перед в житло до свого обранця.

Підмітати в чужій хаті є знаком, що сповіщає сновідящего про те, що той дуже велике значення приділяє чужих проблем, саме через це у нього не виходить сконцентруватися на власних питаннях і страждають від цього в першу чергу домочадці.

До чого сниться підмітати двір? З давніх-давен вважається, що двір був територією будинку, тому його прибирання свідчить про почуття захищеності і умінні протистояти небезпеці.

Бажання і можливість сплячої людини налагодити добрі стосунки з оточуючими, загладити минулі вчинки і забути завдані іншими людьми образи, ось,, до чого сниться підмітати вулицю.

Підмітати і мити під’їзд уві сні, розшифровується сонником як велика ймовірність постраждати від наклепу і пліток оточуючих. Потрібно проявити витримку і кмітливість, а також уникати відкритих сутичок з недругами.

Чоловікам, яким довелося підмітати уві сні під’їзд, загрожує неприємні розбірки і скандали з людьми, з якими мимоволі доводиться спілкуватися щодня (сусідами, колегами, родичами). Не виключено, що під час скандалу, ці люди вміло апелюючи чутками і плітками доставлять безліч турбот сновидцу.

Уві сні підмітати сходи, розшифровується сонником, як можливість розправитися з людьми, яке довгий час отруювали життя сплячої людини своїми плітками і інтригами.

Щоб дізнатися,, до чого сниться підмітати сміття, потрібно подивитися на те, який саме непотріб або сміття доводиться підмітати уві сні. Спостерігати, як хтось прибирає сміття, тлумачиться, як вдале завершення будь-якого заходу, домогтися великих успіхів в поточному справі.

Безліч сонників неоднозначно тлумачать,, до чого сниться підмітати пісок. З одного боку, бачення означає швидку зустріч з давнім другом, непередбачене поява гостей на порозі. З іншого боку, ймовірність займатися марними справами, які не принесуть сновідящіему ні морального задоволення, ні грошової винагороди.

Для молодої дівчини сон, у якому доводиться підмітати листя, символізує появу наяву наполегливого залицяльника, який буде всіма силами залучати на себе увагу панянки. Вдало прибрати всю територію від листя, позначає сонником швидке позбавлення від нав’язливих залицянь шанувальника.

Стрижені волосся підмітати, тлумачиться сонником як можливість подивитися на конкретну ситуацію під іншим кутом, що явно поміняє думку сплячого на протилежне.

Сонник підмітати, до чого сниться підмітати уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: