Сонник підпал, до чого сниться підпал уві сні

Підпал, такий небезпечний і безсторонній вчинок наяву, уві сні зовсім не несе в собі занадто негативної символіки. Підпалювати що-небудь у сні — це символ відродження чогось забутого або зародження чогось нового. По крайней мере, більшість сонників, трактуючи,, до чого сниться підпал, дають саме такі тлумачення. Хоча, як і багато інших, такі сновидіння також мають виключення.

Коротко про підпал

Якщо у вас немає часу гортати і вдумливо перечитувати сонники, катуючи зрозуміти, до чого приснився підпал, скористайтеся короткими тлумаченнями. Ось, що ні обіцяють сновидцу:

 • Ви його влаштували — вас чекає перевірка на «міцність».
 • Будівля загорілося від потрапила в нього блискавки — до прибутку.
 • Хтось спалив ваш автомобіль — до зустрічі зі старим другом.
 • Горять волосся — вас «відвідають» цікаві ідеї.
 • Тліюча трава, підпалена вами — знак затяжних проблем.
 • Трактування сонника Міллера

  Сонник Густава Міллера в цілому дає непогане тлумачення сну, в якому сниться підпал. Наснилося, що ви спалили якусь будівлю — чекайте неприємностей, вирішення яких залежить від вашої мудрості. Розпалювати вогнище — знак приємних несподіванок. Врятувати кого-то з вогню, розпаленого вами — до змін на краще.

  Скоїти підпал — до випробувань на міцність

  Якщо вам приснилося, що ви організували підпал будинку, то згадайте, яким було згоріле будову: будинок був старим і старим — до численних клопотів, красивий великий будинок згорів — перед вами відкриються нові перспективи, які, проте, зажадають докладання величезних зусиль.

  Ви уві сні влаштували підпал машини — хтось з минулого життя нагадає про себе. Машина належала вам — це буде старий приятель або однокласник. Підпалили чужу машину — зустріч вас не потішить, а лише принесе з собою труднощі і проблеми, пророкує Місячний сонник.

  Зовсім дрібне хуліганство, як символ радості

  Бачити уві сні, як хулігани підпалюють поштові скриньки — до гарних новин. А ось якщо ви побачили підпал дверей — до вас несподівано нагрянуть гості. Причому, якщо бачите, що був здійснений підпал дверей вашої квартири — гості будуть бажаними; чужої квартири — візитери не порадують.

  Східний сонник, так пояснює, до чого може приснитися сон, в якому ви зловили винного в пожежі — вас чекає кар’єрний злет. Якщо сниться, що винний покаявся — то успіх буде заслуженим, але якщо ж пожежа влаштував не він, і звинувачення були марними — підвищення буде не зовсім чесним.

  Людина-факел, або Багатогранність почуттів і відносин…

  Одинокого Хлопця, якому сниться, що він підпалив людини, можна привітати. Незважаючи на настільки жахливий сюжет, означає подібний сон зустріч з другою половинкою. Але ось сонник пастора Лоффа вносить деякі поправки в трактування: якщо людина була знаком палія — ​​то його взаємини з протилежною статтю будуть легкі і приємні, незнайомий ж людина, що згорів від рук сновидіння — символ відносин не настільки простих і радісних, як могли здатися.

  Підпал волосся самому собі означає, що ви знайдете дуже цікавий шлях вирішення проблеми, що встала між вами і кимось із близьких. А якщо ви бачите, що спалюють стрижені волосся — це провісник позбавлення від минулих напастей, в тому числі і відносин, віджилих своє.

  Сонник підпал, до чого сниться підпал уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: