Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник підземний перехід, до чого сниться підземний перехід уві сні

До чого сниться підземний перехід? Сонник називає такий знак попередженням про різного роду неприємності в особистому житті, справах. Цей символ уві сні допоможе вчасно мобілізувати сили, щоб протистояти лихові, до того ж іноді він обіцяє можливість викрити підступи ворогів.

Остерігайтеся небезпеки на дорозі

До чого сниться, ніби йдете по підземному переходу? Незабаром доведеться долати виниклі труднощі. Не хвилюйтеся, це вам вдасться, головне — правильний настрій, рішучість їх перебороти.

Наснилося йти там людині, який часто ходить пішки? Сонник попереджає: будьте пильні, вас підстерігає небезпека на дорозі. Слід дуже обережно поводитися, дотримуватися дорожні правила, а головне — утриматися від переходу дороги в місцях, де немає переходу.

Хороші ознаки

Йти по нього уві сні — наяву сновидцу вдасться отримати протекцію. З її допомогою кар’єра дуже швидко піде вгору.

Бачити підземний перехід означає: людина зможе викрити підступність своїх ворогів, уникнути розставлених пасток.

Приснився перехід під проїжджою частиною, якщо сплячий швидко і благополучно його пройшов, обіцяє швидке одужання при хворобі. Будь-які ексцеси на цьому шляху уві сні віщують тривалий перебіг захворювання.

Труднощі можна подолати

Подібне бачення уві сні є свого роду сигналом: ваше починання досить ризиковано і може провалитися. Тому треба подбати про інше занятті або діяльності при такому збігу обставин.

Також сонник називає приснився символ передвістям небезпеки. Поки що неясно, звідки вона загрожує, однак треба бути у всеозброєнні, щоб зустріти випробування гідно.

До чого сниться підземний перехід дівчині? Сонник пояснює: її чекає зустріч з двома чоловіками, які будуть однаково їй подобатися. Оскільки одного вибрати буде складно, дівчина вирішить залишитися друзями з обома. Це найкращий вихід з ситуації, що склалася, завдяки йому вона зможе уникнути негативу, ненависті.

Деталі сновидіння

Тлумачення сну враховує і інші подробиці:

 • Бачити — досягнення своїх намірів несвідомими засобами;
 • Користуватися ним — впевнено просуватися до наміченої мети;
 • Порожній — не варто переживати: нічого страшного не трапиться;
 • По ньому йшло багато людей — попереду нові знайомства, можливо, навіть бурхливий секс;
 • Провалитися в нього уві сні — чекають втрати;
 • Жити там — наяву сновидець займається не своєю справою.
 • Сонник Міллера: життя ускладниться

  Наснилося ходити по темному, похмурому підземному переходу без належного висвітлення? Потрібно підготуватися до прийдешніх неприємностей. Вони можуть початися в будь-який момент і стосуватися різних областей: особисте життя, бізнесу, відносин з оточуючими.

  Інші значення

  До чого сниться залізничний підземний перехід, по якому довелося ходити людині? Він віщує, згідно сонником: таємниця, довгий час не дає йому спокою, назавжди залишиться нерозгаданою таємницею.

  Бачити, ніби заблукали в ньому уві сні, означає: наяву підете шляхом, віддаляє вас від мети. Треба зуміти вчасно зупинитися, проаналізувати, де криється помилка.

  Сонник підземний перехід, до чого сниться підземний перехід уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: