Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник підкова, до чого сниться підкова уві сні

Як і наяву уві сні підкова виступає щасливим знаком удачі і благополуччя. До чого сниться цей предмет? До успішну поїздку, вирішення обридлих проблем, успіху в коханні та бізнесі. Сонник пропонує найправдивіші розшифровки на будь-який смак.

Відмінне ознаку

Приснилася підкова? Все, про що ви задумали, втілиться в життя найкращим чином.

Якщо уві сні довелося стати ковалем і особисто викувати виріб, то сонник впевнений: світле майбутнє залежить виключно від вас, і ви зумієте правильно розпорядитися випав шансом.

Бачити підкову на дорозі означає, що доля подарує вам унікальну можливість виправити раніше допущені помилки. Жінкам бачення обіцяє турботливого і вірного чоловіка.

Справжній тріумф!

До чого сниться золота підкова? Сонник нагадує, що це досить рідкісний сновідних образ, а значить все добрі прогнози будуть багаторазово збільшені.

Наснилося, що золота підкова висить уві сні на паркані або стіні? Ви не просто переможете, ви на власному досвіді пізнаєте, що таке грандіозний тріумф і радість.

Але якщо не пощастило бачити зламану річ, то на жаль, всі надії не принесуть результату, а удача прослизне повз. Крім того:

 • Металева символізує стійкість і завзятість.
 • Дерев’яна — прямоту і природність.
 • Пластмасова — вміння підлаштуватися.
 • Іржава відображає звичні справи.
 • Нова — починання.
 • Доленосне знайомство!

  Наснилася золота штучка? Будьте готові до зустрічі з персонажем, який буквально замінить собою цілий світ і принесе довгоочікуване щастя.

  Причому сонник запевняє, що подібне тлумачення сну актуально навіть в разі, якщо ви давно і надійно перебуваєте в шлюбі.

  Це зовсім не означає, що доведеться розлучитися зі своєю половинкою. Можливо, новий знайомий стане вірним і незамінним другом, однодумцем, союзником і т. д.

  Добре заробите!

  До чого сниться підкова? Якщо ви особисто прибили її до дверей будинку уві сні, то скоро підете на заробітки в далекі місця.

  Якщо виріб з’явилося перед вами буквально з повітря, то сонник гарантує отримання необхідного кредиту. Наснилося, що хтось подарував вам цей предмет? Наступний життєвий етап буде легким і благополучним.

  А ось бачити підкову з стирчать з неї цвяхами — гірше. Це означає, що ви зв’яжіть життя з людиною, яка вас абсолютно не розуміє.

  Перспективи або проблеми?

  До чого сниться, якщо пощастило знайти підкову? Сонник обіцяє підтримку друзів, колег і родичів.

  Довелось знайти і підняти металеву підкову? Несподівано отримаєте гроші з несподіваного джерела. Цей же сюжет натякає на вкрай сприятливі перспективи для розвитку бізнесу.

  Але стережіться, якщо уві сні трапилося знайти зламане виріб. Вас підстерігає невдача в продуманому справі, сімейні розбіжності і ще безліч неприємностей.

  Думка Міллера

  Сонник Міллера наполягає: бачити залізну підкову — до успіху в усіх життєвих сферах, а для жінок уві сні це ознака успішного шлюбу. Зламана штучка обіцяє негативні зміни.

  Як тлумачити?

  До чого сниться підкована кінь? Ви практична людина, який всього домагається працею, а не розраховує на сюрпризи Фортуни.

  Більш чітку розшифровку дасть масть тварини. Крім того кінь символізує енергію і матеріальні можливості, а кобила відбиває емоційну сферу.

  Будьте готові!

  Наснилася підкована кінь? сонник переконаний, що якесь складна справа вирішиться швидко і без особливих проблем.

  Якщо ж уві сні кінь втратила підкову, то вам доведеться встати на захист своїх інтересів і власності.

  Сонник підкова, до чого сниться підкова уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: