Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник підготовка до весілля, до чого сниться підготовка до весілля уві сні

Ви побачили себе уві сні в образі нареченої або поринули в нічних мареннях в весільні клопоти? Хочете знати,, до чого сниться такий сон? Сонник допоможе розгадати всі таємниці подібного сновидіння і відкрити завісу майбутнього.

Підготовка до власного весілля може приснитися і зовсім юним дівчатам і вже жінкам у віці. Тлумачити подібний сон можна по-різному в залежності від наявності певних деталей в сюжеті.

Якщо Вам приснилося, що Ви приміряєте на себе весільне вбрання, то, як каже сонник, можливо, вже через короткий термін весілля Ви будете грати в реальному житті. А, до чого сниться бачити себе, одягненої в весільний наряд на чужому святі? В даному випадку сонник попереджає про виникнення важкого захворювання.

При тлумаченні сновидіння, в якому Ви в плаття на чужому святі потрібно також обов’язково врахувати, чий саме це свято. Якщо сон про підготовку до весілля дочки, родички або близької подруги, то нічого поганого Вам він не обіцяє і можна не переживати за своє здоров’я.

Проїжджаючий повз святковий кортеж по сонником говорить про небезпеку, що виходить від суперниці. Швидше за все, цю суперницю Ви не знаєте, а, може, і зовсім не здогадувалися про її існування. Ця леді плете інтриги, спрямовані на руйнування Ваших відносин з коханою людиною.

Якщо Ви тримали фату або довгий шлейф, то остерігайтеся! Злі заздрісниці активно розпускають про Вас брудні плітки. Метою цих розмов є підрив Вашої репутації.

До чого ще сниться підготовка до весілля

Сонник точно повідомляє,, до чого сниться підготовка до весілля своєї зрілості й подальше одруження. Якщо представниця прекрасної статі бачить такий сюжет, то в реальності її наречений серйозно захоплений сторонньої дівчиною. Щоб не втратити своє щастя слід бути насторожі не у сні, а наяву.

До чого сниться підготовка до весілля вже похилого віку в роках? Таке сновидіння по сонником обіцяє про можливі в якнайшвидшому часі побутових неприємності. Причому, неприємності ці будуть зовсім незначними.

Якщо Вам приснилося вночі, що Ви спіймали букет нареченої, то, можете не сумніватися, кохана людина Вам вірний. Якщо коханого ще немає, то, готуйтеся, скоро відбудеться зустріч з цією людиною.

Тлумачення снів з підготовкою до весілля також зачіпає і тему святкових запрошень. Якщо уві сні Ви отримали таке запрошення, то Вас чекає досить вигідне придбання. Якщо плаття, яке Ви побачили, було новим і красивим, то наяву Вас очікує гучні веселощі.

Сонник тлумачить бенкет як символ великої кількості розважальних заходів. Побачене торжество передрікає приємні клопоти. Якщо вінчання було таємним, то в реальному житті варто більш уважно поставитися до своїх звичок.

Якщо підготовка до чужому весіллі пов’язана з сервіровкою столу, то на роботі Вас чекає несподіваний прибуток. Причому, чим більше на столі буде блюд, тим більший прибуток до Вас прийде.

Сонник підготовка до весілля, до чого сниться підготовка до весілля уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: