Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник підглядати, до чого сниться підглядати уві сні

Наяву вважається неправильним тоном підглядати за кимось, уві сні цей образ співвідноситься зі спробою сплячої людини щось зрозуміти. Сонники пояснюють це дія досить спірно, для тлумачення потрібно враховувати деталі сновидіння: сюжет, обстановку, а також справжні мотиви сновідящего або персонажів. Тільки в цьому випадку можна правильно витлумачити,, до чого сниться підглядання.

Сонник Міллера про втрату самостійності

Підглядати за людиною уві сні, пояснюється психологом Міллером, виникненням ситуації, в якій сновидцу доведеться відзвітувати в витраченої казенної сумі. Відчувати, що за Вами хтось спостерігає, пророкує втрату контролю і самостійності в прийнятті рішень. Наснилося, що довелося підглядати за чоловіком або жінкою в бінокль, телескоп або підзорну трубу, значить, в реальності виділитеся серед оточуючих своєю сміливістю і незалежністю в судженнях.

Сексуальна підоснова уві сні

Чоловік, підглядають уві сні за жінкою, на думку сучасного тлумача, наяву буде відчувати наполегливе сексуальне бажання і надмірну інтимну активність. Бачити, як хтось підглядає за Вами здалеку, підказує про те, що ваші сексуальні проблеми стали відомі оточуючим.

В сонник доктора Фрейда є ще одне пояснення,, до чого сниться підглядання. Так, підглядати за ким-небудь у вікно або замкову щілину, пояснюється схильністю сновідящего до інтимних фантазій, що не знаходять практичного застосування в житті.

Бачити пару, що займається любов’ю і підглядати за ними нишком, символізує Ваші таємні бажання, які не обов’язково стосуються задоволення ницих інстинктів.

Підглядання уві сні як символ небезпеки

Ви будете щиро здивовані, дізнавшись,, до чого сниться підглядання за Вами. Наснилося картинка застерігає про наближення небезпеки від людей, яких Ви практично не знаєте. На відміну від Вас, ці персони достатньо обізнані про найменших подробицях Вашої особистому та діловому житті.

Якщо приснився підглядають персонаж, наяву добре знайомий сновидцу, значить, цю людину слід в реальності остерігатися. Швидше за все, ця особистість має недобрі наміри по відношенню до сновідящій.

Дізнавшись,, до чого сниться підглядати за людиною, зробіть для себе правильні висновки. Побачене свою поведінку, розглядається Універсальним сонником як знак, що сповіщає про надмірне цікавість сплячої людини, яку мають бути скеровані на вирішення особистих питань.

Чужа таємниця або невигідне підприємство

Приснилося сновидіння, в якому доводиться спостерігати у вікно за перехожими, символізує душевний спокій і гармонію. Підглядати уві сні за конкретною особистістю, віщає про гарну обізнаності в чужих таємницях.

Заглядати у вікно, стежачи за персонажем з вулиці, пророкує Сонником Медеї, про бажання сплячого зрозуміти причини поведінки оточуючих або близьких людей. Бачити чоловіка або дівчину, підглядати в замкову щілину, позначає, що люди, які дружать з Вами, насправді є прихованими ворогами.

Бачення, в якому довелося займатися стеженням, мовить сонником Іменинників про ризик зайнятися справою на шкоду власних інтересів. Така робота не принесе ні морального, ні матеріального задоволення.

Сонник підглядати, до чого сниться підглядати уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: