Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пісочниця, до чого сниться пісочниця уві сні

Пісочниця уві сні досить цікавий символ, який в рівній мірі може відображати невпевненість або готовність до змін. Сонник допоможе розгадати цю непросту загадку і відповість,, до чого сниться вона.

Тлумачення Міллера

Містер Міллер наполягає: бачити пісочницю і, тим більше, гратися в ній означає, що в реалі ви відчуваєте серйозні сумніви і невпевненість у власній правоті. Це ознака нерішучості, яка веде до провалу задуманого.

Задумайтесь!

Пісочниця уві сні відображає особливий життєвий етап, який пов’язаний з переосмисленням свого буття і зміною пріоритетного світогляду.

Наснилося, що ви пересипали суху речовину в руках? Сонник думає, що прийшов час, коли потрібно задуматися про стабільність, можливо, перевести якісь відносини на інший рівень.

Чого боїтеся?

До чого сниться великий пісочний ящик? Готуйтеся до неминучих змін. Однак сонник пропонує розглянути ще одне досить незвичне тлумачення сну.

Уві сні конструкція може натякати, що ви намагаєтеся сховатися від світу чи проблем, навмисно відмовляючись помічати те, що відбувається навколо.

Дійте!

Бачити подібний образ можна до ситуації, яку необхідно детально проаналізувати, щоб буквально підігнати її під себе.

Якщо ви просто сиділи в пісочниці, то вас охоплюють сумніви і страхи перед невідомістю.

Найгірше бути уві сні засипаним піском. Це знамення важкої хвороби або відновлення відкритого протиборства з давнім суперником або ворогом.

Прибуток або злидні?

До чого сниться дерев’яна пісочниця? Сонник пророкує збільшення доходу. Але стережіться, при недостатній продуманості гроші можуть буквально випаруватися.

Наснилася конструкція з дуже брудним сипучим речовиною? Вам, навпаки, уготовані часи безгрошів’я та повної економії.

Детальна розшифровка

Взагалі, сонник радить насамперед згадати якість, колір і стан пісочку в пісочниці. Саме ці деталі і допоможуть сказати,, до чого сниться образ.

 • Гарячий — зустріч з давнім другом.
 • Сухий — роздратування, невеликі неприємності.
 • Вологий — давні, але все ще невирішені проблеми.
 • В’язкий — небіжчик.
 • Чистий — хороші перспективи.
 • Брудний — обман.
 • Жовтий — гроші.
 • Наснилося, що в загальній масі виявилися золоті піщинки? Терпіння і працьовитість принесуть заслужену нагороду. Погано, якщо уві сні в пісочниці виявилися хиткі піски. Це означає, що ви чогось боїтеся, бо відчуваєте присутність поруч якоїсь темної сили.

  Про що думаєте?

  До чого сниться дитяча пісочниця? Сонник підозрює, що ви відчайдушно бажаєте повернутися в часи, коли життя було більш безтурботним.

  Наснилася дитячий майданчик з піщаної горою? Ви занадто недовірливі, і часом надаєте значення абсолютно несуттєвим речам.

  А ось бачити, як грають діти в пісочку — завжди добре. Це сновидіння обіцяє щастя, успішність і навіть виконання заповітних бажань.

  Обережніше!

  На закінчення, сонник радить пригадати, що саме ви робили в пісочниці.

  Не дуже добре будувати уві сні пісочні замки і ліпити «пасочки». Реальний стан вкрай нестійке, а справи не несуть належного результату.

  Довелось копати в пісочниці ямку? Дізнаєтеся про смерть знайомої людини. Наснилося, як розкидали пісок? Бережіться — ви можете розоритися через власну дурість.

  Сонник пісочниця, до чого сниться пісочниця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: