Сонник пісок, до чого сниться пісок уві сні

Побачений уві сні пісок означає скороминущість і мить людського життя. Піщинка — окреме життя, яка є мізерно дрібної в порівнянні з усією Всесвіту. Сонник тлумачить появу подібного символу в нічних мареннях як наявність у вас філософського погляду на життя. У цей момент вам не хочеться займатися чим-небудь серйозним. Вам хочеться просто поспостерігати за що відбувається життям з боку, робити висновки, аналізувати. Щоб дізнатися більше варіантів роз’яснення того,, до чого сниться подібне, необхідно вивчити кілька джерел.

Йти по піску

Бачити уві сні себе бреде по гарячому піску — до настання чорної смуги. Сучасний сонник обіцяє втрати і втрати, які в подальшому сильно похитнуть ваше становище.

Якщо ж, навпаки, ходіння по піску є приємним заняттям, і він м’яким килимом стелиться у ваших ніг — чекайте хороших гостей, приємне проведення часу в колі знайомих і милих вам людей.

Лежати на ньому

Наснилося, що лежите на піску і загоряєте під сонцем? Сонник Странніков обіцяє значне зміцнення здоров’я. У майбутній життєвий період вам необхідно провести всі можливі заходи по оздоровленню.

Незайвим буде здійснити візит до косметолога, масажиста і іншим подібним фахівцям. Також ви можете спробувати нетрадиційні методи по оздоровленню — все це піде на користь, а результат не змусить себе чекати.

Посипати і розсипати

Посипаєте уві сні піском крижану доріжку? Значить, доведеться зіграти роль миротворця. Універсальний сонник попереджає, що, можливо, ви будете мирити своїх приятелів або родичів або щось в цьому роді.

Опис,, до чого сниться подібний сюжет, дає і Гришина. Сонник Гришиной стверджує, що розсипати в сновидінні навколо себе пісок — до обману оточуючих людей. Необов’язково, що ви будете робити це навмисне. Просто можливий такий період, коли ви не зрозумієте, що оточуючі від вас очікують, і що від них хочете ви.

Загрузнути або заритися

Уві сні загрузнути в піску — до проблем і неприємностей в сім’ї. Не виключаються проблеми зі здоров’ям у кого-то з близьких, можливо погіршення подружнього життя або інші неприємності.

Якщо приснилося, що ви зариті в пісок, отримаєте великий прибуток. Сонник Шеремінской впевнений, що прибуток заробите власною працею. Також є шанс, що отримаєте великі гроші з спадщини.

Мокрі піщинки

Приснився мокрий пісок означає прийдешнє багатство. Якщо уві сні ви берете пісок своїми руками, значить, заробите це багатство чесною працею.

Якщо сниться, що гуляєте босоніж по вологій піщаній поверхні — візьмете хабар.

Мокрий пісок ще може снитися до отримання невеликих фінансових коштів, які дістануться чисто випадково.

Езоп переконаний, що будувати в нічних мареннях з мокрого пісочку замки — до поступового накопичення великого капіталу.

Різні тлумачення

Якщо уві сні навколо вас пустеля і геть відсутня хоч якась рослинність, готуйтеся до того, що чорна смуга може затягнутися на тривалий період.

Сонник Странніков попереджає, що побачити дитячу пісочницю — до великого успіху в найближчим часом. Копатися уві сні в ній — до цікавого знайомства.

До чого сниться аналогічний сюжет також роз’яснює і Домашній тлумач. Даний джерело повідомляє, що незабаром у вас зміниться характер.

Євреї вважають, що якщо приснився пісочок, то слід очікувати важливих новин. Ще один варіант розшифровки сновидінь — отримання прибутку, багатство і все в цьому роді.

Килина попереджає сновидіння, який побачив уві сні пісок, про приємне візит гостей. Зоряний сонник вважає примарилося символом філософії і мудрості.

Фебе-довга переконана, що приснилося є передвістям щасливого і заможного сімейного життя з коханою людиною.

Психоаналітичний сонник обіцяє наступ незабаром чорної смуги. Можливі серйозні проблеми зі здоров’ям або фінансові труднощі. Також загрожують депресія, нестабільне емоційний стан.

Сонник пісок, до чого сниться пісок уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: