Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник перукар, до чого сниться перукар уві сні

Думки сонників про те,, до чого сниться перукар, досить неоднозначні. Цей символ уві сні може бути передвісником невдач і громадського осуду або ж, навпаки, уособлювати сприятливий період для починань.

Так, бачити перукаря, згідно сонником Міллера, позначає, що принципова і делікатна боротьба за свою думку згодом буде винагороджена успіхом.

Похід в перукарню

Те,, до чого сниться збиратися до перукаря, описує Сучасний сонник. На думку тлумача, приснилося сновидіння обіцяє сенсаційна подія, до якого буде причетний сновидец.

Молодій дівчині, похід в перукарню уособлює сварку з коханою людиною. Заміжній жінці, йти уві сні до цирульника, віщує сонником Міллера розлад у родині і взаємні докори.

Звертатися до перукаря — до події в реальному житті, яке дозволить Вам завоювати популярність. Йти до нього по запису — незважаючи на всі перешкоди, Ви зможете домогтися свого.

Перебувати в перукарні, передрікає сонником Медеї зміну обставин, а сам приснився перукар, особливо якщо він чоловік, уособлює радикальне вирішення питань, різке втручання в ситуацію.

Бути самому цирюльником

Бачити самого себе перукарем уві сні, за запевненнями сонника Міллера, обіцяє різку, кардинальну зміну обставин. Стригти волосся самому собі — до збитків, розчарувань. Підстригати волосся комусь передрікає отримання великого прибутку.

Наснилося, що Вам подобається бути перукарем? Значить, незабаром з’явиться можливість змінити сферу діяльності. Бути майстром тільки для знайомих людей уві сні, ґрунтується на довірі цих персон і благотворним впливом на них сновидіння.

Те,, до чого сниться професійно стригти волосся, не маючи подібних навичок наяву, висловлює прояв спритності, розуму і кмітливості в реальному житті, що згодом допоможе впоратися з будь-якими обставинами.

Не сильно підстригати волосся, а тільки рівняти чубок і кінчики — до наведення порядку у своєму житті, її переосмислення, позбавлення від непотрібного.

Маніпуляції майстра по зачісках

Якщо жінці наснилося, що перукар зробив модну і красиву зачіску, значить, як стверджує Новий Сучасний тлумач, її легковажність і гонитва за розвагами закінчиться повний розчаруванням.

Якщо молодий персони уві сні доводиться стригти волосся і фарбувати їх, то, наяву слід остерігатися легковажних вчинків, які, отримавши розголос, можуть бути заслужено розкритикованими громадськістю.

Якщо шевелюра пофарбована в блакитний колір, значить, сновідящего чекає веселощі і розваги, зелений — виправдання сподівань, золотистий — доля у Ваших руках, коричневий — почекайте з починаннями. Якщо ж до перукаря фарбувати свої кучері прийшов чоловік, то, в реальному часі, його репутація може постраждати, а добре ім’я покритися ганьбою.

Чоловікові, підстригати волосся у цирульника уві сні, як запевняють тлумача Мандрівника, віщує невдачі, фінансові втрати, нещастя, а жінці подібне бачення пророкує швидке любовне побачення.

Те,, до чого сниться позбавлятися шевелюри не по своїй волі, висловлює можливість зіткнення з підлістю і зрадою.

Сонник перукар, до чого сниться перукар уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: