Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник парашут, до чого сниться парашут уві сні

Перспектива ризикнути і домогтися успіху — ось, до чого сниться парашут. Спираючись на тлумачення сонників, які залежать від побаченого уві сні сюжету і зовнішніх особливостей приснився предмета, можна отримати повноцінну підказку розвитку майбутніх подій.

Особливі прикмети

Приснився абсолютно чорний парашут віщає про стурбованість сновидіння майбутніми подіями. Можливо, Вам слід все гарненько обміркувати і зважити, перш ніж прийняти остаточне рішення.

Дірявий парашут уві сні підказує сплячій людині про ненадійного тилу в сім’ї або кволої підстрахування в роботі. У тому випадку, якщо плани сновідящего наяву зірвуться, не варто розраховувати на підтримку в задуманому справі.

Сонник Дмитра та Надії Зими описує,, до чого сниться парашутне спорядження, побоюваннями сплячої людини щодо надійності якогось важливого підприємства. Якщо уві сні воно порвано або має будь-які дефекти — не варто починати сумнівну справу. Довелось уві сні стрибати і без проблем приземлитися на землю — вдале завершення ризикового підприємства.

Особливості польоту

Сонником Міллера стрибок і політ з парашутом, що завершився благополучним приземленням на землю, передрікає неймовірну удачу в сумнівному і на перший погляд безперспективному підприємстві.

Те,, до чого сниться стрибати з парашутом, пояснюється сонником Фрейда можливістю випробувати надзвичайні емоції від несподіваної зустрічі. Також приснився стрибок символізує знайомство, яке повністю переверне всі уявлення сновідящего про секс. Заміжній жінці стрибати з літака і летіти з парашутом уві сні обіцяє несподіване любовне захоплення, яке може докорінно зруйнувати взаємини з чоловіком.

Наснилося вільне падіння з парашутом, в результаті якого він не розкрився, згідно Сонника від А до Я, попереджає про нещасний випадок, підсумком якого можуть стати важкі каліцтва. Якщо ж в останній момент він все-таки відчинив, дозволяючи персонажу літати над землею, значить, йому дивом вдасться вціліти.

Ще одна версія,, до чого сниться подібний сюжет, мається на Загальних тлумачі. Так, літати з парашутом, який не розкрився, символізує крах сновидіння в сфері підприємництва.

Якщо стрибок затягнувся і персонаж стрімко набирає швидкість, наближаючись до твердої поверхні, то, на думку тлумача, персонаж досягне успіху на обраному терені тільки в тому випадку, якщо відкине всі свої страхи і сумніви.

Інші дії

Бачити уві сні політ декількох парашутистів, попереджає сонником Ванги про почуття заздрості, яке може заволодіти сплячою людиною. Потрібно проявити силу духу і протистояти цьому злісному пориву, оскільки він може обернутися для Вас бідою.

Приміряти на себе парашутне спорядження попереджає про небезпеку. Ймовірно, під загрозою опиниться життя сновидіння. Літати в літаку без нього — до відсутності шляхів відступу і запасного плану в разі невдачі.

Летіти на парашуті і приземлитися на незвіданій території, в результаті падіння авіалайнера уві сні, свідчить про ймовірність потрапити в безвихідну ситуацію, внаслідок якої доведеться погодитися на продиктовані опонентами умови.

Бачити політ з парашутом іншої людини або групи людей під час якогось святкового заходу, згідно сонником Міллера, означає, що сновідящій вчасно вживе заходів щодо захисту своїх заощаджень.

Сонник парашут, до чого сниться парашут уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: