Сонник параліч, до чого сниться параліч уві сні

До чого сниться параліч? Сонник попереджає: попереду сімейні чвари, проблеми в стосунках з друзями, відсутність надійності в бізнесі, безвихідна ситуація. Бачення уві сні також віщує загрозу захворювання, погіршення перебігу справ, фінансові втрати.

Охолодження почуттів, розставання

Такий сюжет, який наснився закоханим, обіцяє їм взаємне охолодження почуттів і швидке розставання. Пристрасть пройде, а спільних інтересів у них виявиться мало.

Бачення про паралічі уві сні віщує подружжю розбрати, негаразди — говорить сонник. Небажання йти на компроміс може призвести до розлучення.

Подолайте свої страхи, змініть спосіб життя

До чого сниться сонний параліч? Якщо відчували, ніби тіло не слухається, а поруч хтось спостерігає за вами або хоче напасти — в підсвідомості є страхи, які пригнічують вас. Розберіться, що саме так лякає і постарайтеся позбутися від цього згубного впливу.

Приснився сонний параліч, коли на безпорадному тілі сновидіння хтось сидить і душить, витягає енергію? Сонник пояснює: життєві сили сплячого йдуть на суєту, незначні справи або склоки. Слід переглянути свій спосіб життя.

Відкладіть прийняття рішення

Бачили уві сні, ніби ви охоплені сонним паралічем, коли виникає почуття відірваності душі від тіла, дезорієнтації? Це означає: ви не володієте достовірною інформацією, тому ваші рішення можуть бути помилковими. Відкладіть на час прийняття важливого рішення і інші справи, поки не з’являться нові дані.

Наснилося виявитися паралізованим? Це несприятливий знак для підприємців, як вказує сонник. Їх чекає розрив відносин з партнерами, відсутність надійності в бізнесі.

Безвихідна ситуація, панічні страхи

До чого сниться побачити, як параліч розбив близької людини? Сплячий може потрапити в безвихідне становище і розгубитися. Не можна втрачати голову, треба продумати свої дії крок за кроком.

Таке бачення уві сні також підказує: сновидец панічно боїться втратити велику суму грошей або якусь власність. Потрібно вжити заходів, щоб цьому запобігти.

Хто був паралізований?

Тлумачення сну враховує, кого ви бачили паралізованим:

 • Себе — укладіть ненадійні договори;
 • Друга — ваші відносини порушаться через невизначеність;
 • Родича — йому загрожує важка хвороба;
 • Кохану (коханого) — невдоволення у взаєминах зруйнує їхнє щастя;
 • Незнайомця — несподіване значне погіршення справ;
 • Тварина — отримаєте запрошення на застілля.
 • Сонник Міллера: втрати, розчарування

  До чого сниться параліч? Це несприятливий ознака, що обіцяє швидке розчарування і фінансові втрати.

  Потрібно зміцнити своє становище, посилити базу

  Параліч ніг уві сні вказує, по сонником: ви не відчуваєте впевненості щодо свого нинішнього положення. Слід постаратися його зміцнити.

  Наснилося бачити параліч ніг? Матеріальна база сплячого недостатня для просування його починань. Тому перш, ніж за щось братися, потрібно попрацювати над збільшенням бази.

  Уві сні не слухаються руки? Така неприємність означає: для здійснення задуманого вам не вистачає досвіду або вміння.

  Сонник параліч, до чого сниться параліч уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: