Сонник парашутисти, до чого сниться парашутисти уві сні

Щоб напевно розгадати, до чого сняться парашутисти, потрібно приділити максимум уваги пережитим в сновидінні емоціям. Якщо уві сні вам було страшно і боляче спостерігати за польотом повітряних куполів, то наяву можуть трапитися вельми трагічні події. Сонник дає і добрі прогнози. Але, якщо тлумачення змусило понервувати, постарайтеся не витрачати сили на паніку, а заздалегідь вирішити, як будете справлятися з бідою.

Бути самому парашутистом

Бачити себе в сні парашутистом — до занепокоєнь і тривог. Але, Сучасний сонник вважає, що хвилюватися доведеться не вам, а родичам. Якщо в нічних мареннях ви побачили себе в небі, спробуйте з боку поглянути на власне життя. Не виключено, в ній присутня надмірний ризик і нерозсудливість.

Якщо сниться, що ви летите в небесах і раптово купол не розкривається, то зможете отримати перемогу в вкрай важливому справі. В даний момент варто набратися терпіння і зберігати максимальну незворушність навіть в ті моменти, коли буде створювати відчуття, що всі зусилля марні і не принесуть очікуваного результату.

Хтось інший — парашутист

Якщо приснилося, що в небі багато парашутистів, значить, ваші мрії нереальні. Бачити подібне — явний знак того, що йдете не по тій дорозі. Універсальний сонник закликає переглянути свої життєві цілі і орієнтири і, поки не стало надто пізно, якщо необхідно, повернути в зворотному напрямку. Приснилося — явний знак необхідності змін.

Падаючі парашутисти уві сні — ознака наближення лиха. Якщо сниться, що один з них розбився, то хто-небудь із знайомих або навіть близьких людей потрапить в аварію або його спіткає велике нещастя. Приземлення на воду обіцяє всього лише невелике розчарування через якогось не надто приємної події. Якщо приснилося не дуже вдале приземлення на воду, то розчарування навіть може перерости в справжню депресію.

Пророцтва з сонника Міллера

Бачити уві сні, як парашутист падає на поле, вкрите копицями сіна — до грошового прибутку. Вийде відшукати нові, по-справжньому цінні, джерела доходу. Сонник Міллера пророкує набуття матеріальної незалежності і поваги оточуючих людей.

Якщо багато парашутистів спустилися на воду, будьте готові до змін. Брудний і затхлий водойму обіцяє сльози і страждання, прозоре красиве озеро обіцяє успіхи і значущі досягнення.

Якщо сниться, що парашутист спустився на арену цирку, то в реальності будете сильно дивуватися. Сонник Міллера не пояснює точно, яким буде це диво, але про одне говорить напевно — ви переживете сильні емоції.

Кілька інших передбачень

Якщо приснилося, що падаючий парашутист несамовито кричить, то станете мучитися болісними сумнівами при прийнятті відповідального рішення. Бачити уві сні, як падаючі літуни співають пісні — до благополучного розв’язання наявних в даний момент проблем.

Тлумачення сну також роз’яснює, до чого сниться, що парашутист падає на палаючу будівлю. Сонник Езопа передбачає, що подібний сюжет — ознака пліток і чвар серед найближчого оточення.

Якщо людина уві сні спустився з висоти і не розбився при цьому, не дивлячись на сильний вітер і неполадки з тросами, вам будуть дарма навіть серйозні життєві випробування. Чи зможете подолати негаразди.

Сонник парашутисти, до чого сниться парашутисти уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: